Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ünnepnapokon (mint pl. most...

Ünnepnapokon (mint pl. most szerda, május 1) miért nem vetítik este a sorozatokat (Barátok közt, Szulejmán)?

Figyelt kérdés
Helyette betesznek valami ősrégi filmet, amit már mindenki ötször látott!

2013. ápr. 30. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a tapasztalat az, hogy ezeken a napokon sokkal kevesebben néznek tévét. így sokkal kevesebb a reklámbevétel, azaz nem érdemes egy amúgy nagy reklámbevételt hozó dolgot erre pazarolni. inkább beraknak valami ezerszer leadott, régi, azaz olcsó dolgot, jó az a parasztnak felkiáltással.
2013. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ezer évig fogják adni a Szulejmánt, most jó ürügy, hogy még további ezer részig húzzák. Május 1. amúgy se gyásznap, karácsony stb, nem értem én se miért nem lehet leadni, ja és miért nem ismétlik meg ezt a sorozatot. Más béna filmet lehet hetente ötször ismételni.
2013. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van!! Engem is nagyon bosszant!!
2014. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!