Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lépett ki a 90-es...

Miért lépett ki a 90-es években Galla Miklós, és Nagy Natália a Lart Pour Lart társulatból?

Figyelt kérdés
Mindig érdekelt, de soha nem találtam semmi kézzel fogható információt.. : /
2013. ápr. 30. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Úgy tudom Galla azért,mert külön akart válni,hogy egyedül érjen el sikereket.

A csajról fogalmam sincs.

2013. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gabensy válasza:

Egy interjubol ...



Nincs semmi kapcsolata Laárral, Dolák-Salyval


"A L'art pour l'artból én akartam eljönni. Olyan jellegű viták zajlottak, amiket fölöslegesnek éreztem. Úgy véltem, hogy nincs értelme időmet pocsékolni olyan vitákra, amelyeknek nincs is közük a produkciókhoz. Ezek főképp nem anyagi természetű viták voltak. Ha pénzügyi probléma is volt, akkor sem volt értelme, mert akkor már több éve egy ügyintéző, egy technikus vitte az anyagi természetű ügyeinket. Én kértem korábban, hogy a fellépések után ne nekem kelljen átvenni a pénzt, adminisztrálni, onnantól kezdve nekem semmi közöm nem volt a bevétel elosztásához. A csapat tagjaival kezdetben barátok voltunk, de amikor a barátság megszűnt, akkor eljöttem. Nyilván nem rögtön: mai eszemmel azt mondom, előbb el kellett volna határoznom magam, de az ember nem mindig tudja, mi a helyes tennivaló, s csak lassanként szánja rá magát a váltásra. Nekem erőt kell gyűjteni egy lépéshez, nem vagyok hirtelen haragú ember. Nagy Natálával kapcsolatban vagyunk, de ő sincs már a társulatban. A többiekkel nem találkozunk, véletlenül sem futunk össze. Éppen azért léptem ki, hogy ne kelljen velük kapcsolatban lenni."

2015. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Galla azért lépett ki, mert akkoriban volt egy rákos megbetegedése és emiatt mindent rosszabbul reagált le, mint amúgy tette volna. Egyszóval ingerlékenyebb, pesszimistább lett. Ahogy az interjúban is mondta, egyre gyakoribbak lettek a viták, majd volt egy olyan dolog amit Galla mondott/gondolt és rajta kívűl mindenki az ellenkező álláspontot erősítette. Ő azonban továbbra is úgy gondolta, hogy neki van igaza. Ekkor Dolák-Saly megkérdezte tőle, hogy: "Akkor kilépsz?" Mire Galla válasza ez volt: "Ki!"

Utólag azt nyilatkozta, hogy meg kellett volna beszélni, és el lehetett volna fogadni a többiek álláspontját abban a bizonyos dologban - amit nyíltan senki nem mond ki, hogy mi volt az a bizonyos "dolog".


Nagy Natáliát pedig kitették a társulatból. Azért mert felkérést kapott a Zimmer Feri című filmbe, amiben jól tudjuk, hogy Galla is játszik. Natáliát ez nem zavarta és elfogadta a felkérést. Ezt azonban a társulat nem nézte jó szemmel, és úgy gondolták, hogy akkor Natinak is mennie kell.

2022. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!