Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc szörnyetek a...

Melyik a kedvenc szörnyetek a Ki Vagy Doki című sorozatban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Cyberman-ek és a Krillitane-ok.
2013. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szörnyek, hanem földönkívüliek. Nekem nincs kedvencem.
2013. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A könnyező angyalok és a Vashta Nerada. Plusz még bírom azokat az orrszarvú űrrendőröket, hirtelen nem ugrik be a nevük. Örök élmény volt, mikor Tennant párbeszédett folytatott velük. :D
2013. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Előző: nem könnyező angyalok hanem síró angyalok. Az űrrendőr orrszarvúak meg Judoon-ok.


Nekem nincs kedvencem bár látszik, hogy kik a visszetérő karakterek valószínű a többségnek ők tetszenek a legjobban: Mester, dalekok, kyborgok, szontárok, autonok.

2013. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Arkhia ***** válasza:
Vashta Nerada, klasszikus autonok (az újban valahogy nem lettek olyan jók), szilúrok (bár ők nem annyira ellenségek), Mester
2013. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Síró angyalokat szeretem a legjobban, oodokat és a jég harcosokat is kedvelem.
2013. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Síró, könnyező, tökmindegy. :D Ezért nem szeretem a magyar megnezéseket, Weeping Angel, az a biztos. Csak ha már a sorozat címe is magyarul lett leírva a kérdésben, gondoltam én is úgy válaszolok rá.
2013. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Sontariak, a síró angyalok és a dalekok nekem ezek a topp. Ha ezek közül valamelik játszik egy részben az rossz már nem lehet :)
2013. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én a carrionitákat (bocsi hogyha rosszul írtam) bírom nagyon, de egyébként mindegyik lény rám hozza a frászt! (már amelyiknek ez volt a célja)
2013. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
Dalek-ok és az Ood-ok
2013. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!