Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok valami tényleg jó...

Tudnátok valami tényleg jó filmet youtubeon? Lehet valami lightosabb horror is, de nekem mindegy, csak tényleg jó legyen.

Figyelt kérdés

Itthon fekszem betegen, és jobb dolgom nincs, úgyhogy szeretnék valami nem vérengzős horror, vagy thrillert, vagy csak valami elgondolkodtató, mélyen szántó filmet nézni. Azért youtubeon, mert iPad-ről vagyok, és más videó megosztót nem nyit meg.


Előre is köszönöm a válaszokat. (:



2013. máj. 2. 11:18
 1/6 Simon0211 ***** válasza:
Hm... Kicsit vontatott film, de egynek megteszi youtuberól: "A vizsga" vagy esetleg a "Revolver" című film.
2013. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, már megnéztem az Öngyilkosok szobája c. Filmet, elég jo volt, legközelebb megnézem, amit te ajánlottál.(:

Minden esetre még, írhattok, még sokáig itthon leszek. (:

2013. máj. 2. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Romper Stomper , Jó reggelt Vietnám, Az élet fája, Ezüst pisztolygolyó, A kör.


Jó szórakozást!

2013. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az élet fája? Viccelsz, amióta láttam azt a filmet, fáj az élet. A kört is láttam, az az egyik kedvencem, amúgy kösz, a többit is megnézem majd. (:
2013. máj. 3. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Aquamarine <-- ha szereted a kicsit mesébe illőbb filmeket:)
2013. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fújj, azt mar láttam, életem egyik legszarabb filmje volt. Bocsi, abszolút nem bírom az ilyen nyalcsotgatos, csatakos tini csajszis filmeket.://
2013. máj. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!