Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nézik a Mentalista 5....

Akik nézik a Mentalista 5. évadját: szerintetek ki az a hét személy, aki Jane listáján marad a vasárnapi évadzáróban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Minelli, Kirkland, La Roche, Bertram, Bret Stiles, Stiles fia(nem tudom a keresztnevét), Brett Patridge
2013. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok:D akkormár kérdezzek valamit tőled énis:P

Nemtom, láttad-e a 21. részt, de szerinted La Roche dobozában annak a gyereknek a nyelve van, amire annak a résznek a végén utaltak?

Nekem ebből egyértelműen ez jött le, de lehet hogy ez csak egy "csali" a rendezőktől.

2013. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Walter Masshburn tuti rajta van meg brett stiles is.

Szerintem tényleg a nyelve van benne a gyerek "mond" vmit a végén ami olyan mintha azt mondaná JJ La Roshe csak azt nem értem akkor miért nem tudta leírni a nevét mikor az ügyben nyomoztak lehet nem volt bizonyítéka? nem tudom de Lissbon feje vicces volt mikor rájött h ki volt XD

2013. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!