Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a sorozatnak a...

Mi lehet ennek a sorozatnak a címe? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. tíz éve mehetett a DunaTV-n hétvégenként. Arról szól, hogy az apa játékfejlesztő és a saját személyes játéka kalózokról szól. A lényeg, hogy apuci három szeme fénye bekerül valahogy a játékba és próbálnak kijutni onnan.

2013. máj. 2. 14:22
 1/4 anonim válasza:

huhh, megmozgattad az agyam, de megtaláltam:) emlékeztem rá én is régről, jó kis sorozat volt:) na nem húzom tovább:

a címe: a Kalózsziget

link hozzá: [link]

remélem ezt kerested:)

2013. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezt. Nagyon köszönöm, imádlak téged! <3 Vedd úgy, hogy virtuálisan meghívtalak egy sörre.


Egyébként tudod/tudja valaki, hogy honnan lehetne beszerezni? Sehol nem találtam. :(

2013. máj. 3. 00:42
 3/4 anonim válasza:
állítólag a Duna Tv-n július 3., szombat, 17:05 (első rész) menni fog, írd ki egy torrent oldalra, hogy szerezzék be/vegyék fel neked:)
2013. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Lego kaland
2015. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!