Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vasember...

Mi a véleményetek a Vasember 3ról?

Figyelt kérdés
Nemtudom gyerekek, nekem valahogy nem tetszett ez a film. Nem arról van szó, hogy nem vagyok rá fogékony, mert az összes Bosszúálló összetevő Marvel filmet láttam, beleértve a Bosszúállókat is és hellyel-közzel nagyon tetszettek. Ez a film viszont szerintem belesett abba a csapdába, amibe a Csodálatos Pókember is. A 3D-s techinka miatt már nagyon rámennek a látványra, és a sztorira semmi nem marad. Itt is, vannak nagyon jól kinéző jelenetek (a ház felrobbanása), de valljuk be a sztori elég vérszegény lett. Szerintem sokkal többet is ki lehetett volna hozni a történetből, utalni a Bosszúállókra, vagy nemtudom. Így, hogy nincs hozzá semmi köze szerintem elég snassz lett. A végén pedig nincs semmi sejtetés, balladai homály (A sötét lovag-Felemelkedés), egyszerűen csak vége lesz. Mindenki szerint nagyon jó, akkor csak én vagyok ilyen zakkant?

2013. máj. 3. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs történet, meg nem fektettek rá nagy hangsúlyt, nem igaz. Persze nem a sztorija a legerősebb pontja, de a Madarinnal kapcsolatos csavar a valaha volt legjobb ilyen csavar a szuperhősfilmekben.
2013. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nagyon jó volt a csavar benne Mandarinnal. Nekem nagyon tetszett a film, végig lekötött. Az hogy 4DX-be néztük meg, az pedig külön élmény volt számomra (igaz, hogy a szagokkal még elég nagy gondjaik vannak, de ezenkívül én nagyon élveztem) :)
2013. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utalás volt benne a bosszúállókra, de nem beszélhetnek olyanról, ami Titkos. Meg akkor nem Vasember lenne a film címe. Nekem ez a kedvencem mindenképp. És ne is hasonlítsd a csodálatos pókemberhez, mert azt a filmet végigunatkoztam. Abba tényleg semmi érdekveszítő nem volt, mind ebbe a csavar a Mandarinnal.
2013. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is jóra sikerült a Vasember 3. Tony hozta a megszokott formáját,jöttek a jó kis poénjai,de emellett valamelyest megkomolyodott, ami valljuk be,jól is állt neki,amikor a legfőbb ellenségévél kellett szembeszállnia. Kicsit kirobbantunk az eddig megszokott helyszínekből(az 1. rész sivataga is hasonlóan hatott rám:végre már nem a városban vagyunk,szuper kütyük között!Bár a film maga a technológiára épül,számomra kissé felüdülés volt,hogy kb. a film közepe egy teljesen átlagos helyen játszódik,ahol Tonynak nincsenek ilyen meg olyan eszközei,csak hétköznapi cuccok.) A csavaron én nagyon nagyot lestem,mert ugyan nem ismerem a képregényt,de teljesen letaglózott,mert álmomban sem képzeltem volna,hogy nem az lesz Mandarin,akinek hittük.Szóval a csavar az 10-ből 11 pont volt,jól eltalálták, és a megvalósításról ne is beszéljek.

egyedül kettő dolog nem tetszett a filmben:

1.Én úgy gondolom,hogy Tony kicsit keveset viselte a páncélt,amivel nem is lenne probléma,csak elvileg a film címe Vasember,így pedig,hogy távirányítással kezeli a páncélt,én inkább Vasrobotnak nevezném a filmet. De sebaj,ez még egész tűrhető dolog,el is nézem.

A 2. viszont kicsit irritálóbb...Az első részben a páncél kibírta egy tank lövedékét,és jó pár golyózáport.A második részben "enyhe" áramütés után is működőképes volt.A Bosszúállókban is átment egy-két necces helyzeten.Erre a harmadik részben...Egy átlagos kamion szétcsapja??? Hát az addig oké,hogy a M42-es alapból egy olyan páncél,amit Tony is szét tud "szedni" egy mozdulattal,de azért egy kicsit sok ez,hogy egy kamionos ütközésre szó szerint szét esik...

Összegzésül,a film szerintem magasan felül emelkedett a 2. részen, és felért az 1 résszel is,talán még picivel át is lépte annak mércéjét.Szerintem mindenkinek a maga döntése,hogy mi tetszett a filmben és mi nem.Én amióta megnéztem(ápr.26-án láttam) csak Vasember-filmeket nézek,és még jelenleg is a film hatása alatt állok..:D:D

2013. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!