Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nekem sorozat...

Tudnátok mondani nekem sorozatokat? (több lent! )

Figyelt kérdés
Már végignéztem a Született Feleségeket, a Suburgatoryt amiket egyszerűen imádtam. Hasonló jellegű, könnyed, jó történettel ellátott, szórakoztató sorozatokat keresek. Lehetőleg kerülném a véres krimisorozatokat. Az így jártam anyátokkalt már ismerem. Lehet középiskolás, tini-sorozat is. Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. máj. 4. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem ezeket amit írtál,itt van még pár amit imádok :)

gossip girl

the secret circle

pretty little liars

awkward

90210

Két pasi meg egy kicsi

carrie naplója

2013. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szerinted a Carrie naplóját akkor is értem, ha a Szex és New Yorkot nem néztem?
2013. máj. 4. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Califorgia, Rejtély, az utóbbi nem tini sorozat, nem is olyan könnyed a sztorija de egyszerűen engem úgy meg fogott hogy naponta kb 5 részt néztem belőle. Nem tudom hogy neked mennyire tetszene, de szerintem hatalmas.
2013. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem biztos értenéd így is,hogy nem nézted a Szex és New Yorkot,mert nem kapcsolódik össze a kettő,legfeljebb annyiban hogy megegyezik a forgatókönyvírója :)

2013. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!!! :)
2013. máj. 11. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!