Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, sorozatokat, sőt akár rajzfilmeket, amikben a főszereplő csaj egy csomó embert ver meg? Olyanokra gondolok, mint Kill Bill, Electra, Charlie angyalai, Lara Croft filmek, Xena, Alias, Dark angel, stb.

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan ez egy anime :D
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Köpök a sírodra" elég jó!:) Hogy KAP szavaival éljek, ez az a fajta film, ami után úgy lehetne kijönni a moziból, hogy sszét fejeled a kukát..!:D Nem kell megijedni a címtől, nem gagyi, igazi "tökös nős".:) (Nem-vérengzős thrillernek mondanám.)
2013. máj. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigieket :)


#1: Jónak tűnik, tuti kipróbálom :D

#2: Igen, azt a filmet láttam, jó volt nagyon

2013. máj. 5. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nikita. Én a sorozatot nézem.
2013. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a harcos nőket, úgyhogy tudok ajánlani: Chocolate (autista lány), Kaptár részek, Ultraviolet, ahogy írták, Köpök a sírodra összes 3 része, Buffy, a vámpírok réme, Bűbájos Boszorkák, Mátrix (Trinity), az ilyen bosszúállós filmekből Black Widow, ... hú. azt hittem tudok többet mondani, de most ennyi jutott eszembe. Bár nem egészen az, amire te gondoltál, de mint erős személyiségű, karakteres nő, A Kém c. filmben. Bár olyan sok embert nem ver el, de azért egy férfi is tanulhatna tőle :D
2016. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!