Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó horrorvígjátékok? (lent)

Jó horrorvígjátékok? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval horrorvígjáték ajánlatokat kérek. Láttam már a Hullajó-t,a Haláli hullák hajnalát,Zombielandet(bár ez nem tetszett) és a Náci zombikat,ha ez még ideszámít.

Továbbá hallottam még egy-két filmről:Fido,Slither:féltél már nevetve,stb.,csak fejből nem jut eszembe ezeknek a címe(mármint amiket az utóbbi időben olvastam),ezért néha keverem őket. Szóval a lényeg,hogy kérek egy listát jó horrorvígjátékokról :) (Horrorra akadva nem számít ide,mert az nem horrorvígjáték,csak paródiafilm horrorfilmek történetei alapján).



Köszönöm!



2013. máj. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteném, hogy ha a legjobbat keresed ebből a fajtából, a Trancsírákat nézd meg, de angolul, mert sokminden akkor jön ki igazán. (Úgy Tucker and Dale vs. evil a címe) Sírvaröhögős..:)

A Hullajót szerintem kerüld. Csak vmi beteg állat nevezhette el vígjátéknak: én anno 10 évesen láttam (vmikor az Ördögűző után -amit UNTAM:)), és aztán pár évig csak lámpánál mertem aludni. Gusztustalan film. Max. a moziban röhögcsélő buta tinik nevetnek rajta -kínjukban.:)

2013. máj. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ!


Monita86


Késő,mert írtam,hogy már láttam rég :) Az olyan film,hogy tényleg horror és vígjáték is egyben. A többi horrorvígjáték inkább a vígjáték felé hajaz,ez viszont nem,ez tényleg mindkettőnek elmenne. Igaz,hogy elég gusztustalanra sikeredett(kenterbe is vert jónéhány horrornak szánt filmet is),de egyszerűen nem lehet komolyan venni a filmet :) De azért kösz a tanácsot.


Ha valaki tud még,jöhet. Bár azt hiszem ezekkel is elleszek egy darabig.

2013. máj. 5. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Rémségek háza wes craven filmje
2013. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!