Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyenek azok az emberek,...

Milyenek azok az emberek, akiknek nem tetszik Bud Spencer és Terence Hill filmjei? Nme értem, hogy ezek valakiknek hogy nem tetszhetnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Olyanok, akiknek más az ízlése, mint neked.

Nem létezik olyan film (vagy bármilyen más alkotás), ami mindenkinek ugyanúgy tetszik, akármilyen szép és jó is.

2013. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalkHogen ***** válasza:
91%

Azok nem is emberek. :)


Persze nekem se tetszik minden filmjük, de pl. a Nyomás utána, Az ördög jobb és bal keze, a Különben dühbe jövünk meg még egy pár nagyon el lett találva.

2013. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem... rendben, más az ízlésük, de akkor ne fikázzák ezt a két isteni és halhatatlan párost!
2013. máj. 5. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Feltehetek egy indiszkrét kérdést?

A Twilightot szereted?

És Justin Biebert?

2013. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Akkor sem értem... rendben, más az ízlésük, de akkor ne fikázzák ezt a két isteni és halhatatlan párost!"


Ezzel egyetértek,én is szeretem őket. Múltkor is volt kint egy kérdés róluk,hogy miért szereti őket mindenki(mondjuk hamar ki is törölték). De szerintem az ilyen kérdésekkel is csak a vitát tudjuk elérni,fölöslegesen. Aki nem szereti az valószínűleg most ide fog jönni hőbörögni,hogy mi meg miért szeretjük. Szóval ha békén hagynánk a témát,akkor jó eséllyel senki nem fikázná őket. Ha mégis,a moderátorok kitörik :)

2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Most az a bajod, hogy van aki nem szereti, vagy az ha ennek (Irgalom Atyja, ne hagyj el!) hangot ad?

Javaslok egy gyakorlatot. Ahelyett hogy értetlenkedő kérdéseket írsz ki, ülj le és próbálj kitalálni szempontokat, ami miatt valakinek nem tetszhet a nevezett páros tevékenysége. Mittomén. Nincsenek benne sárkányok. Minden karácsonykor azt adják. Az erőszakot vidámnak és veszélytelennek próbálja beállítani.

Én is ezeken a filmeken nőttem fel, de képes vagyok két lépés távolságot hátra lépni, és belátni, más szempontok is létezhetnek.

2013. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

szerintem aki ezeken nőtt fel, azoknak tetszik, de ha mai szemmel nézed, akkor ezekben csak kocsmai bunyó van és a ma megszokott high-tech kütyüs filmekhez képest eléggé unalmas is. Nem beszélve arról, hogy semmi levegőben ugrálás meg ilyenek, most már Statham sem menő, mert "csak" bunyózik. Más világ, más ízlés. Ennyi.

Szerintem egyébként klasszikusak, de én már elmúltam 30, én még betanultam a Kincs ami nincs szövegét meg ilyenek, amikor még VHS-ről ment :)

2013. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!