Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan horrort mondani...

Tudtok olyan horrort mondani amibe egy elátkozoot ház van amibe új család költözik? Ja és lehetőleg 2008 utánit.

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Filmek dögivel vannak, de engem nem igazán fogtak meg. Ajánlom viszont neked az American Horror Story sorozat 1. évadát. Egy család új házba költözik és durvábbnál durvább dolgok történnek velük. A legbetegebb sorozat, amit valaha láttam:)
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen halottam már róla csak még nem néztem bele de akkor kipróbálom. Egyébként tudom hogy sok jó nincs de azért ha eszedbe jut valami ami tetszett leírhatod.
2013. máj. 5. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kötötted volna ahhoz, hogy 2008 utáni, akkor az Amityville horrort és annak a remake-jét ajánlanám. A Szellemjárás Connecticutban 1-2, vagy a Valami van odakint (alias Barrikád). Ha unalmasat akarsz nézni, akkor az Átkozottak otthona... na az egy irtó pocsék film. A legizgalmasabb része, amikor egy transzvesztita démon megerőszakolja a csávót.
2013. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az átkozottak otthonát inkább nem próbálom amit hallotam róla az amityvillet pedig már láttam.
2013. máj. 6. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
A hírnök-1408-temetetlen múlt
2013. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hírnököt már láttam tetszett is a másik kettőt megnézem.
2013. máj. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!