Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatokat ajánljátok...

Melyik sorozatokat ajánljátok angol nyelvtanulásra?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami könnyen érthető és hasonló a Psychhez vagy az Arrow-hoz. Angol felirattal nézném, pl. Arrow teljesen érthető, nem beszélnek benne annyira szlengben mint a Psychben.
2013. máj. 6. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Ezeket pont nem ismerem, de szerintem olyat nézz, ami érdekel. Ha valamit nagyon nem értesz, nézd meg magyar felirattal is. (én pl. agymenőkkel szoktam ezt csinálni.elég jó az angolom, de abban sok mindent nem értek meg, megnézem magyar felirattal is, és így elég sokat tanulok belőle)
2013. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ioan Gruffud


Nagyon jó a kiejtése. Én pl. anno a Forever-t néztem angolul. Nagyon érthető. Amikor elkezdtem azt hittem nem tudok annyit, hogy megértsem, de tévedtem. Tipikus sorozat amit felirat nélkül is lehet élvezni. Most a The alienist et nézem, felirattal, mert én tudnám a nélkül is, de az öcsémmel nézem. Az is nagyon jó.

2020. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Riverdale <3 ezzel a sorozattal kb meg tudod tanulni az életben hasznos kifejezéseket, mellé meg egy kifejezetten imádnivaló sorozat. Én ezt a sorozatot néztem először eredeti nyelven és először magyar felirattal is nem valami sokat értettem, aztán eljutottam a 4. évadhoz és már konkrétan azt is mondhatom h felirat nélkül is érteném. Őszintén szólva mióta elkezdtem nézni a Riverdalet (nem volt más választásom, mivel nincs magyar szinkron) azóta kb minden sorozatot próbálok angolul nézni😂
2020. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!