Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely filmek voltak eddig a...

Mely filmek voltak eddig a legnagyobb hatással rád?

Figyelt kérdés
És miért?
2013. máj. 6. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sok ilyen volt, de az utolsó:

Sziriana, ami azért volt rám nagy hatással, mert az ember kicsit mélyebbre láthat hogyan is működik a politika a gyakorlatban, mennyire bonyolult, összetett, és hogy néha nem azok a jók fiúk akikről gondolná az ember, és nem az a rossz, akiről azt állítják hogy terrorista.

Azt hozzátenném, hogy a politikát ki nem állhatom, de mivel a politikának köszönhető mindaz ami a világban van, nem árt egy kicsit mélyebben belelátni, de ez a valóságban, szinte lehetetlen.

2013. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Happy go lucky


Mert azt mutatja minden sallang nélkül, hogy az élet szép, csak jól kell hozzáállni. Van benne például egy jelenet, amikor ellopják a csaj biciklijét, amit pedig nagyon szeretett. Erre úgy reagál, hogy hát, reméli hogy az új gazdája is szeretni fogja. Ennyi. Én is igyekszem így viszonyulni a tárgyakhoz :)

2013. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Húh, nálam is több ilyen film volt:

Egy rém retardált család - Ez azért volt rám nagy hatással, mert egy olyan időutazásra mennek a filmben, ha lehet így fogalmazni, ami valójában meg sem történt. Humoros, az emberi butaságot figurázza ki.

Big Time Movie - (Még Magyarországon nem szinkronizálták le.) Mondjuk angolul néztem, de ez is nagy hatással volt rám. Azért mert a kedvenc bandám játszik benne, azaz róluk szól, egy londoni utazásról, ami 'kicsit' túl izgalmasra / félelmetesre sikerül. Sok benne a zene, ezért is tetszett annyira. A filmben rengeteg az izgalmas rész, amit az örök klasszikus Beatles-dalok még jobbá tesznek.

Hullajó hullajelölt - Ez a film Louis de Funes egyik megunhatatlan filmje. Már többször láttam, de nem tudom megunni, ez a film is humoros, viccekkel teli, mint az előző kettő.

2013. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne engedj el, A nyugtalanság kora, Szerelmünk lapjai.

megmutatják hogy nem minden úgy van ahogy akarjuk, harcolni kell az életért és a szerelemért, ami időtlen

2013. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarok mást kritizálni, de pl. a "Szerelmünk lapjai" egy csöpögős, nyáladzós kalap szar. Néhány igazán jó film, indoklást nem írok.


-Viharsziget

-Good Will Hunting

-Mr. Nobody

-Azonosság

-Titkos ablak

-Harcosok klubja

-Egy különc srác feljegyzései

-Ben X (nem a rajzfilm, hanem [link]

-Mechanikus narancs

-Ink

-V, mint vérbosszú

-Ragyogás


Ha egy kicsit durvább, brutális alkotásokra vagy vevő, akkor:

-Szerb film (talán Sprski film néven könnyebben megtalálod)

-Cannibal Holocaust

-Saló, avagy Szodoma 120 napja


Utóbbi három kifejezetten beteg film, szóval nézz utána mielőtt megnézed!

2013. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még kimaradt:

-500 nap nyár

-Rubber


Jó szórakozást! :)

2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

A csíkos pizsamás fiú

12 voltam amikor láttam és ha megnézed megtudod miért

2013. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Életrevalók. Szinte minden képkockájára emlékszek, pedig nem most láttam.


Érdekes film.

2013. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Attól mert neked nem tetszik a Szerelmünk lapjai másnak sokat jelenthet! :)

rám is hatással volt, számomra elgondolkodtató. :)

2013. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Warcraft
2020. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!