Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan film mint Repülő tőrök...

Olyan film mint Repülő tőrök háza vagy Egy gésa emlékiratai?

Figyelt kérdés
legyen ázsiai és nagyon nagyon érzelmes :) aki látta őket tudja mire gondolok.köszönöm

2013. máj. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy kijavítalak,de Repülő tőrök klánja és nem háza :)

A másikat sajnos nem láttam(egyébként a Gésa emlékiratai az japán,a másik pedig kínai),de "nagyon nagyon érzelmes" ázsiai filmeket még tudok mondani :) Remélem el is találom vele az ízlésedet :)


The sorcerer and the white snake(Fehér kígyó legendája)-nemrég néztem és gyönyörű a képivilága,telis-tele van érzelmekkel és akcióval is. Mindenképp látni kell

Tigris és sárkány-hasonlóképp,mint az előzőnél,de ebben kicsit több az akció

Hős(Hero,2002)

Nyughatatlan lélek(the restless,2006)-ennek is nagyon szép képivilága van,ritkajó film.

Aranyszirmok átka


Esetleg még:Keserédes élet(koreai akció-dráma),Long Dream(japán misztikus horror),Confucius(kínai történelmi film),bár ezutóbbiak talán nem egészen olyanok,mint amilyenekre Te vágysz,de érzelmesek.


Ha még jut eszembe írok,mert biztos van,amit kifelejtettem :)


Remélem segíthettem!

2013. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánuk nézek mindenképp :) Azért írtam háznak mivel az angol címe house of flying daggers,de igazad van ez a furcsa magyar szokás hogy más címet adnak... köszi még egyszer ^^
2013. máj. 7. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Anyátlanok

Teljesen más, mint amiket példának említettél, de valami fantasztikusan drámai film :)

2013. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este megnéztem a tigris és sárkányt és nagyon tetszett :)Épp most fejeztem be a hőst nekem ez is tetszett bár nem volt annyira szívszorító a szerelmi része :) tetszett hogy Ziyi Zhang-ot láthattam bennük nagyon jól alakítja az ilyen szerepeket :) Jobban nem is tudnám lekötni magam köszönöm szépen! Ha tudtok még mondjátok csak nagyon hálásan fogadom.
2013. máj. 8. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy azok tetszettek :) Szerintem a The sorcerer and the white snake akkor még jobban fog tetszeni :) Hihetetlen film lett és tényleg szomorú,szívszorító a romantikus része(mondom ezt férfi létemre,úgy,hogy nem szeretem a romantikus filmeket :D)

Sajnos amit utánam ajánlottak,arról nem tudok véleményt mondani. De a fent említettet szerintem mindenképp nézd majd meg.

2013. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jól van akkor most elkezdem azt is :) Most már kíváncsi lettem :D
2013. máj. 8. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a véleményed kérlek :) És ha tetszik,van egy korábbi verziója is a filmnek,ha gondolod majd leírom.
2013. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem írni :D NAGYON TETSZETT! Első pár percben alig bírtam nézni mert ugye eléggé fantáziavilág és úgy voltam vele hogy aaaa... de aztán nagyon megtetszett :) szóval elégedett vagyok:D
2013. máj. 10. 19:18
 9/9 A kérdező kommentje:
(ja és az aranyszirmok átkát láttam már és azt is szeretem:) )
2013. máj. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!