Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan rész amikor Patrick...

Van olyan rész amikor Patrick rálő egy nőre? /Mentalista/

Figyelt kérdés

Egy videóban láttam pár mp erejéig, de nekem nem rémlik semmi ilyesmi, meg Partckről sem tudom elképzelni azt hogy ilyet tenne...

De ha van ilyen rész, akkor az melyik évad/rész? :)



2013. máj. 7. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én láttam az összes évad összes részét, de nem emlékszem ilyenre. Szerintem nincs ilyen rész.
2013. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mert csak annyi volt, hogy Patrick nem arra néz amerre lőni akar, és vállon talál egy nőt. De akkor biztosan félreértettem :)
2013. máj. 7. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Most jutott eszembe, hogy mire is gondolhattál...

A 4. évad 24. részében Jane el akarta hitetni Red John-nal, hogy átáll az ő oldalára, ezért eljátszották, hogy lelövi Lisbont. Szerintem ezt láthattad...

2013. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, köszönöm :)
2013. máj. 8. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Van még egy rész, talán az első évadban mikor egy szőke nőt lelő, de csak egy trükk miatt. Csak piros festéket lőtt rá.

Lehet, hogy azt láttad.

2013. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!