Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Jóban Rosszban...

Mit szóltok a Jóban Rosszban mai részéhez?

Figyelt kérdés

Annyira sajnáltam most a Verát,igaz nem rajongtam érte de sajnálom hogy ez lett a vége.

Miért nem tudták úgy megcsinálni hogy Józsi,Vera,és Luca egy időre kimentek volna Kanadába(Józsi kanadai is)

És nem jöttek volna vissza pár hónapig.És utána is Vera kevés szerepet kapott volna hogy a családjával és a kislányával tudjon foglalkozni.

Miért kellett ennek a hülye Lux Endrének megölni?

:(:(:(



2013. máj. 8. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled! Szerintem is lehetett volna úgy, hogy elmennek nyaralni, vagy pár hónapra kiköltöznek valahova stb...szerintem se kellett volna "megöletni"

Lux meg egy nyomorék, nagyon irritál-.-

2013. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várjátok ki a végét, szerintem Józsinak igaza van, Vera él! :)
2013. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te nem láttad pár hónapja a forgatásból néhány részletet? Mutatták, hogy Verát megölik, mert terhes és kiszáll a sorozatból..
2013. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De mivel Vera úgy nézz ki tényleg meghalt,ezért mostantól nem nézzem a sorozatot.

2013. máj. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!