Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ezekhez magyar...

Valaki tud ezekhez magyar feliratot? Én nem találok. Love's Unending Legacy (2007) Love's Unfolding Dream (2007) Love Takes Wing (2009) Szinkronnal emg valószínűleg nem is létezik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 22:21
 1/10 anonim válasza:
2009. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Love's Unfolding Dream-hez:

[link]


Love Takes Wing-hez:

[link]


arra figyelj, hogy a filmed is ugyanolyan időzítésű legyen. vegyük alapul pl a Love Takes Wing-et. a feliratában, a film céme mellé odavan írvam, hogy: DVDRip-Arigold. innen az arigold a fontos. azkell h a te filmed címe is arigold időzítésű legyen. ez a filmed címéből kifog derülni, mert mindig odaszokták írni a film neve mellé az időzítés fajtáját is. ha nincs odaírva, akkor próba szerencse :D

a másik filmnél pedig, a Love's Unfolding Dream-nél, ot nincs konkrétan kódolás jelölve, ezért ha a te filmed címében sincs akkor valszeg jólesz neki.

az első filmhez nemtaláltam feliratot.

2009. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23:54 Ismerem az oldalakat, de nem találtam se ezeken, se máshol... Nem az a fajta vagyok aki egyáltalán nem néz utána a dolognak, mielőtt kérdez.:)
2009. szept. 30. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
00:06 Köszönöm, nagyon aranyos vagy!:) Igen, már kitapasztaltam mire kell figyelni (néhány bukta után), de mégis köszönöm hogy mondtad, mert most kivételesen a felirat az amihez alkalmazkodnom kell (még nem töltöttem le a filmet, csak kikerestem), eddig fordítva volt, így hirtelen ezt nem is gondoltam végig.:) Köszönöm!!:)
2009. szept. 30. 18:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Jajj most látom, hogy ezek angol feliratok.:(
2009. szept. 30. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:

angol? fhú, nemis figyeltem, nemgondoltam volna h angol filmhez angol feliratot tesznek fel egy magyar feliratoldalra :D


akkor viszont nemtudok segíteni sajnos, mert csak ezeket találtaM

2009. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, köszönöm hogy utána néztél!

Most megint elkezdtem keresgélni én is, de nincs sok értelme, szerintem nem létezik magyar felirat.:(

2009. szept. 30. 18:35
 8/10 anonim válasza:
Youtube-on fent van szinkronosan Az új esély a szerelemre.
2011. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Love finds a home is fent van.Sajnos feliratot nem találtam... :(
2011. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
[link] Na...csak sikerült! :))
2011. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!