Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Honey Boo Boo-nak mi a...

A Honey Boo Boo-nak mi a lényege vagy miről szól tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Hallottam róla és nem tudom, hogy miről szól, meg a YouTube-on se találtam, hogy megnézhessem. :(

2013. máj. 9. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

egy amerikai kiscsaj, és van egy reality sorozat, ami az ő és a családja mindennapjairól szól....iszonyatos igényelen család...és ezt a kiscsajt mindenféle gyerekszépségversenyen elindítják.

kb győzike színvonalú a műsor

2013. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt a sorozatot az interneten hol találhatom meg, mert nincs TLC-nk
2013. máj. 10. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, én a TLC-n láttam...amúgy nem érdemes kutatni utána, egy nagy sz@r :D :D
2013. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

letöltöd az utorrentet

amúgy elég béna reality, akkor már inkább a Kate plus 8-et nézd

2013. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Evés közben nem ajánlott nézni de ha egész nap csak idegeskedő emberekkel találkozol, és csak azt látod, hogy mindenki kiabál mindenkivel, akkor jó hazaérni és azt nézni, hogy milyen boldogok és szeretik egymást és sokak viccesnek is tartják. Egyébként először a Toddlers & Tiarasban szerepelt, mint versenyző, majd a stáb vagy a TLC annyira különlegesnek találta, meg hogy milyen sok személyisége van egy 6-7 éves gyereknek, hogy úgy döntöttek indítanak vele egy külön reality showt.
2014. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!