Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Film Mánia,...

Melyik ez a film? Film Mánia, Május 1.

Figyelt kérdés

2013.Május 1-jén,kb. 10 és 01 óra között a Film Mánia tévécsatornán ment egy film.

Nem hiszem,hogy körül tudnám írni a filmet,mert csak egy nagyon kis töredékét láttam és ezek időben és térben (a történeten belül)szerintem távol vannak.

Csak két jelenetre emlékszem:

- Egy anya idősebb fiával és egy fiatalabb lányával egy úrral beszélgettek,hogy a fiúnak tanári állást tudna szerezni az úr és,hogy így a fiú el tudná tartani a családot. Hálásan megköszönik.

- Ugyanaz a fiú egy házban van éjszaka más fiatalabb gyerekekkel. Bejön az úr-aki neki munkát adott-és egy 16-18 éves srácot hoz magával,aki állítólag valamit ellopott(?).Ezért elkezdi korbácsolni és a fiatal tanító(a fiú)megakadájozza és szétveri az urat. Ezután elmennek azzal a sráccal akit az úr meg akart verni és út közben egy lovas megállítja őket,és megdicséri a fiút,hogy milyen ügyes volt,hogy megverte az urat.

Aztán a sráccal beszélgetnek,hogy most mi is legyen.


Ennyire emlékszem.

Nem hiszem,hogy ebből rá lehetne jönni mejik film ez,de ha valaki mégis tudja akkor az kérem írjon(ha esetleg csak egy halvány gyanu,akkor is)!

Az is jó lenne,ha esetleg valaki tudna mondani nekem egy olyan oldalt amin meg lehet nézni a tévécsatorna műsorát(Május 1. !),vagy olyan kivételes memóriája van,hogy megjegyezte a műsort.

Nagyon megköszönöm a(z értelmes) hozzászólásokat és a segítséget!



2013. máj. 10. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszodat! Sokat segitettel,megtelaltam!

Koszonom meg egyszer! (:

2013. máj. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!