Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcások! Szerintetek...

Trónok harcások! Szerintetek mi lesz a főszereplők sorsa a filmben?

Figyelt kérdés

Most tartunk ugyebár a 3. évad közepe felé...nem sok minden derült ki szerintem :D A Másokról például még semmi...a 2. évad vége óta vonulnak XD

Szóval az igazi kérdés az lenne, hogy szerintetek mi lesz a végére a szereplőkkel? Nekem Arya a kedvencem, de kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok az egészről? :)



2013. máj. 11. 11:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
11%

Könyvben már megjelent egy ideje :D

Jon lesz az Éjszakai őrség új parancsnoka, mivel Mormont meghalt.

Robbot a 9. részben megölik és rávarják a testére a farkasa fejét.

Cat meghal, de Berrick az élete árán feltámasztatja, és Cat lesz Berrick helyett a góré a testvériségben.

Arya elmegy Braavosba ahol kb. ölni tanul.

Sansa hozzámegy Tyrionhoz. Tyrion megöli az apját. Littlefinger megmérgezi Joeffryt, aki meghal. stb.

2013. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%
Hát első, k*rvakedves vagy, szépen elspoilerezted mindenkinek a legfontosabb történéseket. Nem arra voltak kíváncsi, hogy mi fog történni biztosan, hanem arra, hogy azok szerint, akik csak a sorozatot nézik, mi fog történni.
2013. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
14%
Odaírtam h könyvben már megjelent, szal akinek van egy kis esze az nem olvassa tovább, vagy legalábbis az első spoiler mondat után abbahagyja az olvasást...
2013. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
37%
első, már nem azért, de te nem a kérdésre feleltél, a kérdés hogy mi lesz a szereplőkkel a végére és nem az hogy mi történik velük közben. szerintem a vége a sárkányok és a mások csatája lesz és szerintem a sárkányok győznek és Danynek behódol a nép. Remélem Tyrioné lesz majd Casterly-hegy, Brané Deres és fény derül ki Jon anyja.
2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Első, ne haragudj, de nem merem elolvasni amit írtál :D Azért köszi :)

Nos, szerintem is jó lenne ha a sárkányok legyőznék a Másokat meg minden... De az is érdekelne ezután, hogy mi lesz mondjuk Brannel, Robbal, Aryával, Sansával..:D

2013. máj. 12. 11:37
 6/41 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, igazából nem értem mi a gond az első válaszával... Te kérdezted hogy szerintünk mi lesz a sorsuk, ő pedig tudja, így megírta.
2013. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Am én is úgy gondolom,h a legeslegvégén Daenerys megszerzi a Vastrónt és vagy ő lesz a királynő vagy SPOILER!! a másik Targaryen SPOILER VÉGE és majd a sárkányok harcolnak a Mások ellen, Bran meg Winterfell lordja lesz.
2013. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy szerintetek mi lesz a sorsuk, nem azt, hogy a könyvben hogy van :) De nem tudom mit írt, mivel nem olvastam el .
2013. máj. 13. 18:01
 9/41 anonim ***** válasza:

Jont szerintem feltámasztja Melisandre, mert szerintem ő lesz az azor ahai a fényhozó. Hogy miből gondolom ezt? a legenda szerint Azor Ahai, amikor legyőzte a másokat a hosszú tél idején, feláldozta a szerelmét az ügy érdekébn.


És Jon is ezt tette, otthagyta a Igritte-et, aki meg is halt a fekete vár ostromakor. A társai meg hiába szúrják le Jont, hiszen ott van a várban Melisandre, és ők visszahozzák a hullákat. Na nemár, hogy R'hollor pont azt a csókát ne hozza vissza aki a mások ellen harcol...


Deneryshez meg szépen becsatlakozik Tyrion, meg a Varjúszemű Euron. Dany nem tudja fegyelmezni a sárkányokat, kell neki Tyrion műveltsége,és kell Euron kürtje is, megregulázni a dögöket. sőt, mivel aki belefúj a kürtbe, meghal, szerintem csak Danny fogja tudni használni. Azon sem lepődnék meg, ha ezért feleségül menne Euronhoz.


És persze ott van még Cersei is. szerintem megmenekül a vádak elöl, mert Qburn csinált egy hatalmas frankensteint a hegy hullájából, akit Oberyn megölt. És ez betesz majd a Tyrell-Lanister szövetségnek. Bár bírnám, ha a Viráglovag túlélné a szörnyű sebeit, és lenyomná a huga nevében a hegy-szörnyeteget, és akkor cerseinek kampec, Margery Tommen felesége lehet, és akkor a Tyrellek kezébe pottyan a királyság.

2013. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Bran biztos hogy nem lesz Deres lordja, neki örökre a északon a falon túl kell maradnia. Szerintem Dany megszerzi a vastrónt és miért menne hozzá Euronhoz ha akarja megszerzi a kürtöt. Arya nekem is az egyik kedvencem de az ő jövőjét nem bírom elképzelni azt remélem csak hogy életben marad. Sansa talán végre megtalálja a boldogságot és a Völgy úrnője lesz. Deres lordja gondolom Rickon lesz. Én eddig biztos voltam hogy Dany azor ahai reinkarnációja a sárkányok és sárkánykő miatt de lehet hogy Jon az, ennek nagyon örülnék mert akkor biztos nem hal meg.
2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!