Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz magyar szinkronnal...

Mikor lesz magyar szinkronnal az Egyszer volt, hol nem volt sorozat? Esetleg tudtok ehhez hasonló, vagy nem hasonló, de jó sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés

Kb. mikorra várható? Az első évadot tavaly augusztusban mutatták be, de az még olyan messze van. Vajon idén is így lesz?

Most fejeztem be angolul már a 2. évadot, és most nincs mit néznem. Tudtok írni még jó kis sorozatokat? Tetszett még a Vámpírnaplók. Ami annyira nem kötött le az a Secret circle meg a Game of thrones. Ennyit láttam.



2013. máj. 11. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Az Arrow-t (A zöld íjász) kifelejtettem! Az is nagyon jó.-Éreztem, hogy valamit kihagytam...
2013. máj. 11. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, szeptembertől lesz második évad. Amerikában is nem rég volt az évadzáró.

Jó sorozatok? Rengeteg van, régi és új és mivel mindenkinek más az ízlése...

Inkább leírom, mit fogok nemsokára nézni, vagy mit láttam már, és ajánlanék nyugodt szívvel.


Sherlock, Doctor Who, Cranford, Broadchurch, Mistfits, Downton Abbey (ennyi jut eszembe most)


Különben ajánlom a sorozatjunkie oldalát, ott rengeteg infót találsz!

2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha más kategória is érdekel tudnám ajánlani a Modern family-t! Kihagyhatatlan!
2013. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:

Vámpírnaplók, igazság szerint ehhez hasonló sorozat nincs. Odaát az viszont még bejön. :) Teen Wolf-ot is néztem de az nekem már túl meseszerű volt.

15/L

2013. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
más stílusúak, de jó sorozatok még: Revenge, Merlin kalandjai, Hős legendája
2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megy :) Most szerdán volt az első rész :) Rumbelle ^^
2013. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!