Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés
[link] Nem az enyém, hanem a barátnőmé, de szerintem nagyon gáz, és kb. egyszer foglalkozott vele, és utána már soha többet.
2013. máj. 12. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon vicces. :)


'Az éjjel-Nappal Budapest, akár "lehet" a jövőnk!!!!'

Elég nyomorék barátnőd lehet, ha ilyen a jövőképe.


'Az Éjjel-Nappal Budapest 1-2 hónapja megy adásba az RTL klubbon és már több millióan nézik!'

Valószínű. :) Lehet, hogy 'rossz' körökben mozgok, de nekem egyetlen ismerősöm sincs, akiről tudnék, hogy nézné ezt a hulladékot. Gyanús nekem ez a számadat.


'Amugy ez a műsor azt "üzeni" hogy az életben tartsunk össze...'

Még jó, hogy zárójelbe tette, hogy üzeni. Én egyszer néztem bele ebbe a műsorba, mikor bekapcsoltam a TV-t, hogy átkapcsoljak a DVD-re, és ideges lettem tőle.

Hogy lehet élvezni primitív parasztok veszekedését? Annyira szégyen, hogy van akit leköt egy ilyen műsor. Látszik, hogy van ám hatása a népbutításnak. Semmilyen üzenete nincs ennek, aki ezt a műsort folyamatosan követi. Egy értelmes embernek egyetlen rész elég belőle, hogy elborzadjon, hogy ilyenek a tipikus mai bomlasztó hatású, buta, befolyásolható szellemben felnevelkedett emberek. Pláne, hogy még van igény az ilyen műsorokra, ahol az ilyen ganéknak lehet nézni az együgyű, hergelő vitáit...


Ne haragudj, de Te nevezed magad barátnak? Tök tahó vagy, hogy kirakod, hogy milyen szar, és még fikázzuk mi is? Pff. :)

2013. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!