Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki valami jó filmet ami:...

Valaki valami jó filmet ami: iskolába, egyetemen, középiskolaban játszódik? Pl:Hajrá Csajok, Avalon Gimi, St. Trinians, Vadócka.

Figyelt kérdés

Jó lenne ha segitenétek, mert már nagyon sok filmet láttam és bolondulok értük :)

Köszönöm !  :)



#vígjáték #dráma is jöhet :)
2013. máj. 13. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Ha komolyabb is jo, akkor: Holt költök tarsasaga, Abigél, esrdekessegkepp Napola - A Führer elitcsapata.


Tovabbiak: Buliszeriz 1-2, Felveve, Easy A, Rocksuli, Dögölj meg John Tucker...


Jo szorakozast!

2013. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FannaL ***** válasza:
Ami tetszett: a csúf szerelem, hercegnővédelmi program , Avalon gimi,Neveletlen hercegnő, Én és a hercegem Vadócka, Tinikadét, Bajos csajok, LOL,Csajok háborúja, Csere-bere szerencse, Rád vagyok kattanva, micsoda sráz ez a lány és Egyéb tündérmesék, mesék(filmben): Los Angeles-i, Hamupipőke történet, Volt egyszer egy dal,a villámtolvaj, hipervándor, lehet van benne olyan is amit itt írtál. ez a lista a kedvenc filmjeimmel. :)
2013. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 dolog amit utálok benned

Dögölj meg John Tucker!

Pretty Little Liars bár ez sorozat

2013. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszii :)
2013. máj. 20. 17:01
 5/5 anonim válasza:
Glee-Sztárok leszünk!-de ez sorozat
2014. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!