Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a filmet?

Valaki ismeri ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő filmet még kisgyerekkoromban láttam, a címe és szereplői nem nagyon rémlenek. Amire emlékszem:

-A közeli jövőben játszódik, egy földrengés által a (ha jól emlékszem)kaliforniai félsziget leszakad a kontinensről.

-Az amerikai kormány börtönszigetté alakítja, ahová csak bedobálja a bűnözőket, akiknek ott már saját kis társadalmuk van.

-Valahogy a kezükbe jut egy fegyvertechnológia, ha jól emlékszem valami műholdas fegyver, ezért beküldenek egy férfit hogy szerezze meg. Emlékezetem szerint a fickó is bűnöző vagy egykor az volt.

-A film végén ha jól rémlik a főhős maga indítja el a fegyvert ami által leáll a Föld összes elektromos berendezése. Meggyújt egy szál cigit, és azt mondja: "Mindent előröl."


Tudom kicsit szövevényesek amik megmaradtak, de nagyon örülnék neki ha valaki tudná a címét. :)

Előre is köszi!



2013. máj. 13. 19:57
 1/4 anonim válasza:

B13 - A bűnös negyed

A kaliforniai szigetleválás kivételével a leírásodnak teljesen megfelelő film. Nekem tetszik, többször is nézhető kategória.


Szerintem ez lesz az. Ha mégsem, legalább azt megírhatnád hányban nézhetted, mikor voltál gyerek?

2013. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem az a film. :( 1995-1997 környékére lőném be
2013. máj. 19. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM!

Azért írom le, hátha érdekel valakit. :)

Escape from L.A. és Escape from New York

2013. máj. 19. 22:12
 4/4 anonim válasza:
Igen, pont ezt jöttem megírni, mert tegnap este ment valamelyik adón, itt viszont nem bűnözők voltak a szigeten.
2013. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!