Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben egy...

Melyik az a film amiben egy csaj kikötözött egy pasit a székhez és megerőszakolta. A csaj piros ruhában volt. Utána meg lelőttêk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 23:26
 1/6 HalkHogen ***** válasza:
Talán Eastwood A ZÖLDFÜLŰ c. filmjére gondolsz. Abban a néger csaj csinál ilyet az öreggel, s azt hiszem, piros ruhában van.
2013. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nehéz nap
2013. máj. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Halkhogen: Az nem néger, hanem latino, és nem is piros ruhában van. És nem is igazán erőszak, mert Eastwood is élvezi azért. :)
2013. máj. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HalkHogen ***** válasza:

Nézd, homályos emlékezetből írtam, és többször jeleztem, hogy nem vagyok benne biztos. Csak próbáltam segíteni, ahogy megtettem itt már pár ezer emberrel.


Abban igazad van, hogy latin csaj volt.

2013. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint láthatod, smiley van a hozzászólásom végén, tehát nem kell érzékenykedni.
2013. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HalkHogen ***** válasza:

Nincs harag.


Különben is: a pokolba vezető út, ugye, jószándékkal van kikövezve. Én már ráléptem eszerint. :)

2013. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!