Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat? (dorama...

Melyik ez a sorozat? (dorama és bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a film címére, csak egy jelenetre. Szóal valahogy így történt:


Egy lány és egy fiú sétálnak ki a kórházból, mert a lány "beteg" volt és jött egy lázas beteg gyerek, de nem volt ágy, ezért a lány átadta nekik az övét. Normálisan mennek a parkolóba, az autó felé és egyszer csak a lány összeesik.


Ennyire emlékszem és azt tudom, hogy ázsiai sorozat volt, de sajnos nem tudom a címét. Akinek van bármi tippje vagy ismeri ezt a sorozatot, légyszi írjon. Köszönöm előre is a segítséget. ^^



2013. máj. 13. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak tippem van, az pedig a 1 Litre no Namida... Ezer éve láttam, és már nem is nagyon emlékszem rá, de abban is van azt hiszem egy beteg lány.
2013. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ahmon ***** válasza:
73%
Igen, ez az 1 litre no namida lesz. Abban van ilyesmi jelenet, én csak erre tudok tippelni. A távol-kelettel foglalkozom, így elég sokat tudok róla, ésln 90%-ra mondom hogy az lesz az. Dehát kukkants bele, aztán majd eldöntöd te magad hogy arra gondoltál-e vagy sem :) Ha pedig nem, akkor írd meg id,e és akkor keresek neked másik lehetőséget, mert van egy óriási "házi" adatbázisom a távolkeleti médiából zene, film, dorama, anime, manga, stb. szinten! Úgyhogy ha mégsem ez az, akkor szólj és átküldök egy kisebb listát amit átnézhetsz.
2013. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez az.. azt hiszem, hogy indavideón néztem, de szerintem azóta törölték. És a lány csak ebben a részben lett beteg (azt hiszem láza volt, de nem vagyok benne biztos)... De azért köszönöm a javaslatot :D
2013. máj. 14. 14:56
 4/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy megvan e már a válasz a kérdésedre valahonnan, mivel itt még nincs az én tippem a következő:

Szerintem a "My Princess" koreai sorozatra gondolsz.

[link]

A kérdéses jelenet pedig a következő:

[link]

2013. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh pont ez a dorama nem jutott eszembe :S KÖSZÖNÖM !!! *_____* 
2013. jún. 19. 16:36
 6/6 anonim válasza:
Szívesen!
2013. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!