Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a bleachben azután...

Kazuki kérdése:

Mi lesz a bleachben azután hogy ichigo leveri grinjowot rukia meg összeesik a filer részek után és főleg rukia meghal?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először talán normálisan fogalmazd meg a kérdést...


Ichigo csak Hueco Mundoban győzte le Grimmjowt, mikor már tudta használni a hollow erejét. De a harcnak úgy lett vége, hogy Noitra kiütötte Grimmjowt, utána Kenpachi harcolt Noitrával, Ichigo meg Ulquiorrával. Rukia nem halt meg.

2013. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom elég érthetetlenül fogalmaztam csak nem tudtam hogy kérdezzek és kicsit elkapkodtam bocs. de azért nagyon köcce a választ de most hogy lesz rukia csak úgy fel áll és meg gyógyul vagy valaki mag találja és meggyógyítja ha igen ugye ichigo?
2013. máj. 17. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint eltaláltam,hogy a Hueco Mundo-s részeket kérdezed. Hát ugye Rukia megölte az az espadát, de az leszúrta őt. Érkezik egy másik espada, aki megakarja ölni Rukiát, de akkor megy Byakuya és megmenti.
2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezer köcce ezért a részekért mióta elkezdőttek ezek a filer részek végig ezen rágódtam nagyoooooooooon kicce, bár kicsit csalódtam hogy nem ichigo menti meg
2013. máj. 17. 11:31
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs nem ezért a részekért hanem a válaszért ezer köcce amúgy ezek szerint ti már az összes eddigi részeket láttátok akkor tudtok olyan videót vagy részt amiben bármi arra utal hogy ichigo és rukia éreznek egymás iránt valami többet mint barátság ha igen írjátok már meg hogy hol láttátok légyszives a válaszokat előre is köszönöm
2013. máj. 17. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen rész.

Amúgy sztem indavideo.hu-n fent van az összes rész.

2013. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok köszi egyébként nyugodtan írjatok ide bármit ami a bleachel kapcsolatos mindenki véleményére kiváncsi vagyok a bleacht érintően
2013. máj. 17. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Ulquiorra a legjobb :) Sajnos nem fogják feléleszteni, és ne is gondolkodtak rajta... Grimmjowt felakarták, de abból se lesz semmi... :(

Ichi és Ruki sose lesznek együtt... :(

Ichigo Nem ember, nem shinigami, nem quinci, nem hollow, hanem mind együtt, és ez adja neki a hatamat.

Szörnyen egyedül lehet. Szomorú...

2013. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló én ugyan így érzek,egyre jár az agyunk.XD

Ulquiorra a legjobb!de meghal..:(

ichi meg ruki király!de soha nem jönnek össze... :(

2013. máj. 19. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ichigo Nem ember, nem shinigami, nem quinci, nem hollow, hanem mind együtt, és ez adja neki a hatamat."


Ez több ponton is téves:

1) a quincyk is emberek

2) Ichigo ember, mivel félig quincy, a shinigami erejét meg hiába kapta vissza világosan megmondták neki újra,h nem lehet shinigami

3) hollow erejét a shinigami erejével együtt elveszette Aizen ellen, és a hollow erejét nem kapta/kaphatta vissza utána



Grimmjow-t meg jóhogy nem tudják feltámasztani, mivel meg se halt...

2013. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!