Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vámpírnapl...

Mi a véleményetek a Vámpírnaplók legújabb, 04.23-as részéről?

Figyelt kérdés

Nagyon jó rész volt, nagyon tetszett! Először is Rebeka+Matt, olyan cukik együtt! Tyler vége visszajöhet, de én bevallom, egy Klaroline befejezésnek jobban örültem volna.

A ballagás nagyon megható volt, és én az elejére gondoltam, hogy honnan indult ez az egész, és meddig jutott minden. Nagyon örülök, hogy Jeremy él, de Bonnie! Nem! Olyan rossz, hogy meghalt. És az is milyen megható volt, mikor Alaric-ék eltűntek... :'(

Na, végül Delena lett! Hát én mondjuk Stefan-t jobban szerettem. De úristen! Egy árnyékmás!!! És Stefan a vízbe! Neee! A vége nagyon komoly volt.

Szóval már nagyon várom az 5. évadot!


2013. máj. 17. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és még az lesz nagyon izgi, hogy Kathrine ember lesz!
2013. máj. 17. 23:09
 2/5 Roxi65 ***** válasza:

Örültem a Klaroline párosnak, és szerintem hiába jön vissza szegény Tyler, ebből Klaroline lesz. Klaus csak a gyerek miatt törődne Hayley-vel. Én Forwoodos voltam, de Caroline-nak Klausra van szüksége, aki mindig ott van vele és lesi minden kívánságát.

Delenának nagyon örültem, Damonnek szurkoltam az 1. évad óta! :) Remélem az 5dik évadban is együtt maradnak. Meg kell h mondjam, Stefant azért eléggé sajnáltam, és a vége egy nagy fordulat volt számomra. Szerintem Stefan is visszafog térni, és kiszabadul a fémládából. Nem lenne sorozat azért nélküle..:) Még így is, h Silas ugyanúgy néz ki mint ő. Katherine pedig nem lesz akkora ribanc, néha jobban kedveltem Elenánál, mert ő legalább nem nyafogott. DE most azt kapta, amit megérdemelt, emberi életet.

Mattnek és Rebekah-nak szintén nagyon örültem:) Jeremy-nek nagyon örültem, egyszerűen imádom:) <3 Én mindig is a Jeremy-Anna párosért rajongtam, de Bonnie-val is aranyosak voltak. Nagyon remélem, hogy Bonnie-t és Alaricet is viszontlátjuk az 5. évadban. :)

2013. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is Kalroline párti vagyok!

Szinte ugyanaz a véleményem mint neked. Nagyon megható és durva volt. Jeremynek én is örülök, Bonnie-t nagyon sajnálom.

A ballagáson nekem is az futott végig az agyamon, hogy az egész elejétől kezdve, mikor Elena megismerte Stefant meddig jutottak.

Ez a Damon és Elana dolgo nekem furcsa. Eddig mindig mindeki ezt akarta, én is, de annyi minden volt már és nem tudom őket elviselni. Mindezeket végiggondolva Stelena párti lettem.

Mégis mi ez az árnyékmás? Annyi mindent meg fog bonyolítani.. De nagyon várom!:)

Tudja valaki, hogy mikorra várható az 5.évad?

2013. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Roxi65 ***** válasza:
Szokásosan ősszel kezdik forgatni, októberben indul:) <3
2013. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az 5. évadban biztos, hogy Klaroline lesz! Szerencsére! Nagyon szurkolok nekik! Stefant borzasztóan sajnáltam, mert én őt is nagyon szeretem, de Elenának Damonnel kell együtt lennie! :) És én is biztos vagyok abban, hogy az 5. évadban Stefan is benne lesz! Mert biztosan ráfognak jönni Damonék, hogy Silas nem Stefan. Rebekah+Matt. Örülnék, ha Rebekah Damonékkal lenne (mondjuk a végén már velük volt) és Mattel összejönne. Katherine emberként? Nos, ez érdekes lesz. :) Nagyon várom már én is!!!
2013. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!