Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fairy Tail: új részek a...

Fairy Tail: új részek a mangában és az animében?

Figyelt kérdés
Mikor jön ki a 176. rész az animében? Melyik napokon és milyen gyakran jönnek ki új részek? Hetente? És új manga rész mikor jön ki?

2013. máj. 17. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Manga rész péntekente, az anime pedig fel van függesztve.
2013. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az anime miért?? :O
2013. máj. 18. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon közel ért a mangához, és nem tudták volna a fillerezést megoldani értelmes keretek között. Hagynak egy kis időt, hogy megint legyen távolság a két mű között, és utána folytatják majd.
2013. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem felfüggesztve van hanem a sorozat be lett fejezve , majd ha a manga elhaladt 2-3 arcnyit valszeg folytatásként jön egy újabb sorozattal , de az is lehet hogy ezt az arcot levetítik ovákban és utánna kell várni pár arcnyit . Szerintem minimum 4 év pihi lesz , ha csak nem csinálják meg azt mint a gintamával , de ott is 50 rész úgy volt meg hogy belőle vagy 25 filler volt.
2013. máj. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát ez nem túl jó, de legalább a manga lesz! :) Viszont remélhetőleg az lesz amit az 2. válaszoló írt. Nagyjából mennyi idő amíg újra lesznek anime részek?
2013. máj. 18. 02:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon beérte a mangát és túl kicsi volt a nézettség ahhoz, hogy érdemes legyen befejezni, + a mangakának sem tetszett, mert túl sok volt a cenzúra.
2013. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit a második válaszoló írt szép lenne , csak felesleges , várnak mondjuk 1 évet oké , indittanak egy új sorit neki és kb 20rész után ott vannak ahol most is hogy beérte és nincs anyag ..
2013. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom, hogy a nézettség volt a legfőbb ok amiért abbahagyták, meg persze a cenzúra. Mondjuk az anime jóval fiatalabb közönséget célozta meg, ezt mutatja a reggeli adás, meg a sok állatszereplő, meg minden ilyen. A fillerek meg borzalmasra sikerültek, én ott hagytam abba, aztán nem is folytattam, nem is fogom. A manga több érzelmet ad át, sokkalta komolyabban, pedig gyakorlatilag a kettő ugyan az (hál' Istennek).

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem az anime egy durva 3 évre lesz kihagyva. Ahogy meg elnéztem a mozi nem sokat javított a sorozaton. Gyakorlatilag, mintha egy 5 évestől kérték volna a történet menetét. Nagyon rossz volt :S pedig vártam rá augusztus óta.

2013. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EnikőSzilka válasza:
Ma folytatódik juppííí!!!
2014. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!