Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ibrahim tényleg idegbajos?

Ibrahim tényleg idegbajos?

Figyelt kérdés

Csak mert ezt olvastam,hogy (idézek) Ibrahim kivégeztette az egész háremet,de a későbbiekben kiderült róla,hogy idegbajos.(!!!)

Én most Szulejmán szultán barátjára gondolok,(De én ezt lehetetlenek gondolom hiszen ő csak egy szolga ha úgy vesszük hiába Szulejmánnak a barátja) viszont az is lehet,hogy (És én erre gondolok) valamilyen uralkodóról van szó.



2013. máj. 18. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet
2013. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nem igaz! Amúgy meg Ibrahim nagyvezír lett!
2013. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az, akiről te olvastál, az Őrült Ibrahim szultán, aki 1640-48 között uralkodott. Szóval Szulejmán szultán egyik kései leszármazottja. Amúgy, az igaz, hogy kivégeztette az egész háremet (280 nő!), csak azért, mert az egyik háremhölgy hűtlen volt hozzá. Valóban idegbajos volt, az ő rövid uralkodása alatt hihetetlen mélységbe zuhant a Birodalom, minden tekintetben.


[link]

2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor akkor olyan.
2014. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!