Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dumb és Dumber-ben (Dilibogy...

A Dumb és Dumber-ben (Dilibogyók) hogy csinálták meg Jim Carrey fogát úgy, mintha le volna törve belőle egy darab?

Figyelt kérdés
Valóban le volt törve, vagy csak 'befestették'? Mert elég realisztikus..

2013. máj. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Rohadt nagy filmes trükkel...bekenték vmi szarral
2013. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag akkoriban tényleg le volt törve a foga, nem tudom azóta megcsináltatta-e. Más filmekben meg normál körülmények között nyilván korona volt rajta, azért nem látszott, enyémen is van, ezt így nevezik.

A forgatás idején nem tudom hogy kinek az ötlete alapján, de levetette a koronát, hogy még idiótábbnak nézzen ki a karakter. :D


A béna második részben, ahol egy másik színész játssza a karaktert, érdekesebb a dolog, mert nem hiszem hogy neki is pont úgy tört volna le a foga. :D

2014. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jim Carrey chipped his tooth years earlier, but had the cap removed for the film to make his character look more deranged.


IMDB-n így van írva, ezt kifelejtettem.

2014. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ahj köszönöm a választ :D most hogy ezt tudom, már a második részben lévő pali foga érdekel :D
2014. ápr. 19. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm... A második részről olvasottak alapján nem egyértelmű, hogy egy teljes protkót kapott vagy csak arra az egy fogra egy félig befestett koronát. Ezen a képen jól látszik, hogy közel sem tökéletes a megvalósítása, a szívószál megakad a semmiben, vagyis a feketére festett részen. :D

[link]

2014. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberek!!!! Jön a második rész. Az igazi folytatás!!! :)


[link]


Nem holmi utánzat…

2014. nov. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!