Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mo-n miért alig ismert a...

Mo-n miért alig ismert a doctor who? Pedig, az egyik legszórakoztatóbb sorozat. Mégis, ha kérdezem a sorozat rajongókat,10-ből mondjuk 7 nem is hallott róla.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert magyar adókon nem igazán adják, nem reklámozzák. Azt hiszem régen ment azt rtl klubon, de csak hétvégén, biztos nem volt nagy a nézettsége. Most elvétve adják az axn-en, de nem tudom miért nem ismerik.
2013. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg jó sorozat van, ami itthon nem ismert. Sőt, rengeteg olyan sorozat van, aminek egyébként a nézettsége nagyon jó, de nem olyan felkapott, hogy a mainstream erről beszéljen.
2013. máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha már így felhoztad, írhattál volna párat, hátha többen megismerik őket :)
2013. máj. 19. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk Sons of Anarchy. Külföldön sem a leghíresebb sorozat, annak ellenére, hogy azért kb a 6 milliós nézettséget mindig hozza (ami több, mint a Game of Thrones nézettsége, és a GoT-ról azért kicsit többen hallottak).

Igaz, itthon "Kemény motorosok" címmel nem csoda, hogy nem nézik.


Szintén ilyen a Justified. Nem nagyon láttam még rossz részt ebből, rendszerint hozza a jobbnál jobb részeket, és se külföldön, se itthon nincs valami nagy visszahangja.

Még egy a Firefly, ami azért sorozatjunkiek között kötelező sorozat, de a mainstreamben mégsem hallasz róla sehol (na jó, ez egy több éve elkaszált, és csak 1 évet megélt sorozat, szóval azért ez érthető).

Írhatnék még sokat, csak most lusta vagyok.

2013. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nem reklámozzák, még boltban sem láttam DVD-n. Én három embert ismerek, akik egyáltalán hallottak róla, abból kettő nézi is.

Pedig tényleg rohadt jó sorozat, mondjuk ha csak belenézel, elég furcsa első benyomása lehet :)

2013. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló, hallod, pont a SOA és a Justified az a két sorozat amit most nézek, épp említeni akartam őket :) a Firefly-ért mennyi "könny" hullt már :( Egyik személyes favorit nálam még a Jericho volt.


Doctor Who, meg a Torchwood... ezeket is de szeretem. Úgy voltam velük, mikor még nem ismeretem őket, ránézésre a kedvem is elment tőlük, annyira furcsának tűntek, aztán egy esés délután unalmamban nekiálltam, és azóta ímádom őket. Most álltam neki a 7. évadnak a dokiból, az első 3 rész után szóhoz nem jutok annyira jó :)

2013. máj. 19. 22:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Kellene csinálni egy online tv csatornát, ahol az ilyen sorozatok mennének :) Bár nyilván nem olyan egyszerű a dolog, mert akkor már lenne magyar verzió (vagy van, csak én nem tudok róla? :D )
2013. máj. 19. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott a Netflix. Igaz, az nem online csatorna, hanem sokkal jobb. Szóval elérhetők mindenki számára az ilyen sorozatok, csak nem ismertek, és így nem nagyon kezdenek bele. És hiába lenne mondjuk egy csatorna, ahol csak ilyen sorozat megy, az emberek RTL-ről és TV2-ről nem fognak elkapcsolni.
2013. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, Mo-n nincs ilyesmire nagy igény sajnos, ezt a netflix-et eddig nem ismertem, de nem is fogom ahogy látom: "Sorry, Netflix is not available in your country yet." :P
2013. máj. 19. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az is belejátszhat, hogy szinkronnal nem lehet annyira élvezni. Sok szóvicc nem jön át, nem az igaziak a hangok. Legalábbis és nagyrészt nem a történet hanem ezek miatt nézem és imádom. Persze a történet is bejön (azért mégiscsak Moffat munka), de nem csak az :D
2013. máj. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!