Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legerősebb MARVEL hős...

Ki a legerősebb MARVEL hős illetve gonosz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nehéz kérdés de Thanos (kesztyűvel)mindenféleképpen az egyik legerősebb gonosz de ott van még Apocalypse,Galactus is a szeren.Hát hősöknél meg talán Thort emelném ki aki talán a legerősebb.
2013. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Hulk
2013. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is Hulk-ot mondanám, hisz legyőzhetetlen, ha valaki megtámadja csak még idegesebb lesz, ebből adódóan pedig erősebb is.


De ahogy Google-n utánanéztem, mert azért nem vagyok akkora szakértő, ez azért nem ilyen egyértelmű, csak nézz meg pár linket: [link]

2013. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A linkeken lévő sorrendet fanok állították fel, akárkinek lehet ilyen sorrendje. Amúgy pl. az milyen már,h Doctor Doom-ot akinek egy bazinagy acélmaszk van a fején Magneto elé sorolják? Magneto 1 másodperc alatt megölné :D Sztem ezt nem lehet eldönteni,h melyik a legerősebb, mindenkinek van egy sorrendje.
2013. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Az összes ilyen sorrendet csak fanok állítják fel, nincs egy direkt erre létrehozott szakértői bizottság. Ettől függetlenül lehet pár toplista, aminek van értelme.

2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Stan Lee egyszer azt nyilatkozts, hha lenne egy Marvel Battle Royale, ahol mindenki harcol mindenki ellen, míg csak egyetlen egy marad, akkor az Thor lenne.
2013. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Thor????


Hát ez lol

2013. aug. 13. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1)Thor egy isten 2)nem ellenkezhetek/tünk Stan Leevel :D Ha ezt mondta akk biztos van benne vmi
2013. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MrSenki ***** válasza:
52%
1,Stan Lee nem egyedül csinálta a Marvel-t 2,Thor nem "isten" hisz a képregényben is meg hal :)
2014. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Timmy01 válasza:
25%
Deadpool a legerősebb mivel halhatatlan és mert már képregényben kinyirt mindenkit a Marvel univerzumból. Még Hulk-ot is és Thort is.
2016. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!