Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvencetek az ejjel...

Ki a kedvencetek az ejjel nappal budapestbol? Miert? Kit utaltok? Miert?

Figyelt kérdés

birjatok hannat ?

nem lattam a penteki reszt ,mi tortent ?


2013. máj. 20. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Én mindet utálom,mert pénzért játsszák az agyukat. Ja és baromi rondák. Nem bírom "hannat", és nem láttam pénteki részt. És nem is akarom látni.
2013. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Lali a best.

A Kristóf a legutálatosabb.

Hanna szerintem szép lány, de a szerepe elég idegesítő.

2013. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem személy szerint nincs kedvencem, hol ez hol az. Akit nagyon utálok, az Rita az örökös féltékenységével és Timi Hanna lakótársa, szerintem nagyon kétszinű. Hannával nincs semmi bajom, néha kicsit hisztis, de érthető, mert tini. A pénteki részt én sem láttam, a reklámban mutatta hogy vissza jön Rita, és megcsókolja Kristófot, Szandikát kifesti Marci ezt meglátja Szandika új barátja és összevesznek, de lehet hogy ez a csütörtökiben volt.
2013. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Lali a kedvencem, a sok hülyeségével, na meg a görényeivel.
2013. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anikó, Lali.

Akit nem szeretek az Rita.

2013. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

koszi annak aki ertelmes valaszt adott :) felpontoztalak

ensem szeretem Ritat ,de Kristofot sem

nekem a kedvencem Lali ....

2013. máj. 21. 13:22
 7/12 anonim válasza:
Nekem a kedvencem Lali!Őt már az elejétől kezdve szerettem mert nagyon jófej!Most nagyon megszerettem Anikót mert régen egy undok kétszínű liba volt de most már szerintem megváltozott!Az elején még szerettem Zsóit de mostanában elég kerge de attól még ő is best!Tehát első kedvencem Anikó második Zsófi és harmadik Lali!Hanna nagyon szép lány csak szerintem régebben Csilla nagyon elkényeztette ezért most ilyen de egy tinitől ez megszokott.Amúgy egyetlen ember van akit utálok a többit szeretem!Akit utálok az pedig Kristóf!Nagyon gonoszan bánik a nőkkel szegény Zsófit is sokáig etette azzal hogy Anikó mászik rá!A pénteki részt sajnos nem láttam! :(
2013. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Degeneráltak !
2013. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Lalit szeretem mert olyan vicces:)

Akit utálok az most a Gyöngyi:P

Tudom régi kérdés de azért leírtam:)

2013. júl. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fiúk közül Marci a kedvencem,lányok közül Zsófit.Hanna az olyan közepes (nálam).
2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!