Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek vége lesz valaha...

Szerintetek vége lesz valaha ennek a rettenetes Barátok Közt című agyrémnek?

Figyelt kérdés
Több mint 7000 rész készült eddig belőle, komolyan nem unja még a magyar nép?
2013. máj. 20. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"komolyan nem unja még a magyar nép?"


Ugyan,ez még a legkevesebb. A többi műsor is megérne egy misét...

Nem unja. Legyen min csámcsogni oszt kész. Te csak fölöslegesen bosszantod magad miatta,nem fogják levenni műsorról úgysem.

2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy az neked? Szerintem is az egyik legigénytelenebb, legrosszabb műsor, de nem nézem, az meg miért érdekelne hogy más mit néz.
2013. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy 5-6 éve még néztem. De már meguntam, főleg amikor mindig újabb emberek kerültek a képbe, és a régieket meg likvidálták, akár költözéssel akár halállal. Ez már túlzás ami mostanában van, mert időnként látok 1-1 részt félig meddig plusz az előzetesek, azokból ítélve, már eléggé erőltetett szerintem, és egyre durvább. Én akkor hagytam abba a nézést amikor 2 hónapra kimentem Amerikába a tesómhoz, és amikor visszajöttem már olyan más volt az egész történet hogy nem tudtam rajta kiigazodni. Elég ha az ember 2 részt nem néz meg és már teljes homály van.
2013. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Én szeretem és szoktam nézni. ÉS? Bajod van ezzel? Ha te nem nézed akkor mit érdekel? Akik szeretik had nézzék. Te meg nézz mást. Ha nem kapcsolsz az RTL klubra 9 órakor fel sem fog tűnni hogy létezik.
2013. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

De bírom ezeket a hasznos "akkor ne nézd!" jellegű tanácsokat. Mindegy,hogy nézi az ember avagy sem,amikor a csapból is ez a sok sz*r folyik. Értsd ezt akár a barátok közt-re,akár a többi szennyre,amit éjjel-nappal közvetít a tv(élen az rtl-el).

Ja,és akkor mondjuk mivan,ha egy másik műsort nézne az ember az rtl-en,de a reklámokban ezekkel a baromságokkal bombázzák?

2013. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Jaj te szegény! Mindjárt megsajnállak hogy el kell viselned Magyarország legsikeresebb sorozatának néhány reklámját! Naponta van max 1 reklám azt ennyi! Ez a legnagyobb bajod? Én is undorodom az Éjjel Nappal Budapesttől mégse húzom fel magam rajta. Pedig arról van vagy 10 reklám egy nap. És az X-factor? És még sorolhatnám. Minden sikeres sorozattal ez van. El kell fogadni.
2013. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
És mondtam én egy szóval is,hogy én nem undorodom azoktól a sorozatoktól? Egyébként a sikeres nem feltétlen egyenlő értékessel is. Nagyon nem.
2013. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Az éjjel nappal budapest csak egy példa volt hogy ÉN mit utálok. Rólad egy szót se szóltam. És az hogy minőségi vagy nem az meg teljesen mindegy. Az embert általában nem érdekli hogy ez "minőségi" vagy nem. Ha megtetszik neki akkor nem érdekli hogy nem számít "művészinek". Sőt a Magyar filmipar a béka s*gge alatt van szóval ahhoz képest a Barátok Közt díjat érdemelne.
2013. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem,hogy "díjat érdemelne". Most csak egy rosszat hasonlítottál még rosszabbakkal. A barátok köztben semmi,de semmi érték nincs.

De mindegy,kezdem úgy érezni,hogy ez a vita fölösleges :)

2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Régen szinte mindig néztem most meg már nem nagyon. Van szar időszak, de jó is. Mint pl most :D zajlik az élet :DD


De szerintem még mindig jobb mint a jóban rosszban vagy a budapestes, meg a marichuy meg ilyen idiótaságok.

2013. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!