Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A narutoban szerintetek...

Kazuki kérdése:

A narutoban szerintetek naruto és sakura összejönnek?

Figyelt kérdés

Vagy naruto+hinata meg sakura+sasuke

ugye nem?



2013. máj. 21. 12:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

naruto + hinata és sasuke + sakura lesz :)én személy szerint örülök neki :P



SPOILER!

Hinata a háború után szerelmet fog vallani narutonak (elvileg)

2013. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Isten kímélj már meg minket az ilyenektől !


NEM , ugyanis még mindig egy shounen fight és még mindig célzás se nagyon volt rá 13évnyi manga után sem . Komolyan ilyenre vágytok miért nem mentek a shoujo kategóriát nézegetni ... vannak olyanok ahol harc is van meg romantikus szál is . De nemtudom mit akartok a narutos karik kb (Főleg naruto-hinata) kb 5szót nem beszélt egymással több mint 500rész alatt.

2013. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

"Hinata a háború után szerelmet fog vallani narutonak (elvileg)"


Ez meg egy hatalmas hülyeség , a mangában sincs vége a háborúnak ..

2013. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Második válaszoló egy:ha nem érdekel a kérdés ne válaszolj

Kettő attól hogy shunen műfajú még lehet benne szerelem csak nem azon van a hangsúly ott van pl.kurenai+asuma az mi??

és három azért nem nem nézem a másik műfajt mert nekem ez a kedvenc animém jó és nem a romantika miatt nézem csak örülnék ha már mivel naruto szerelmes sakuraba jó lenne,ha össze jönnénekne de ha nem hát nem...na mind1

A többi választ azért kösziB-)

2013. máj. 21. 16:24
 5/39 Nirata ***** válasza:
Én a Naruto+Hinatában reménykedem, de még nem lehet tudni
2013. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Komolyan te akkora szerelemnek nevezed azt hogy Asuma-t megölték ? Hát csak gratulálni tudok . Ha ilyenre vágysz még mindig ajánlom a shoujo kategóriát.. (tudod ott nem kell 500részt várni 2 "romantikus" jelenetért)
2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Nirata ***** válasza:
Asuma hogy jött ide?
2013. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Még nem tudni, hogy mi lesz a párosításokkal! szívem szerint egyik se, mert a végén kinyírják egymást a narusakus és a naruhinás fanok. Ne haragudj kérdező, de én retteneteset csalódnék, ha sakuraval összejönnének. Annyira nem érdemli meg Narutot.. Naruto meg lealacsonyodik a szintjére és nyal neki.. Nem útálom Sakurat, de akkoris :/ Olyan mintha testvéreket hoznának össze a szememben. Titkon azon reménykedek, hogy Naruto nem fogja fel, hogy testvérként szereti Sakurat.


69%os :D sok dologban egyetértek a válaszaiddal, de ez nevetséges amit leírtál. Ezt a logikát nem értem, kérlek magyarázd el! Ha megölnek valakit, akkor ott nem is volt szerelem?? wtf??? :DD vagy ezt hogy érted???? Amúgy meg a shoujo mangákban/animékben is van nem egy olyan, amiben beteljesületlen szerelem van vagy épp kevesebb van mint a Narutoban. Míg vannak olyan shounenek, amikben viszont van nagyon is szerelem! Bár az is igaz, hogy a Naruto nem megy bele annyira, de akiket érdekel ez a nagyon kicsi szerelmiszál az megelégszik ennyivel. Senki se panaszkodott, hogy nem elég. :D Nekem néha még sok is volt.. O.O igazából nem is értem miért erőlködsz.

2013. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
De lehet attól szerelem , de nem értem hogy miért egy tragédiába próbálja belemagyarázni a romantikus dolgot .
2013. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Nirata ***** válasza:

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ne csináld ,ár 70!

A tragédiák által szoktak megmutatkozni legjobban az érzelmek...

De mindegy, a fináléban majd úgy is kiderül

2013. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!