Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bárka c. sorozatban ( El...

A Bárka c. sorozatban ( El barco) Julia most jó vagy rossz? :D És Buborék?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a sorozat, nem tudok rajta kiigazodni:D
2013. máj. 21. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Juliának a helyén van a szíve. Úgy gondolom hogy ő jó és ha tudta volna, hogy ez lesz a vége nem ment volna bele a projektbe. Buborék viszont egy nagy rejtély :D Szerintem ő is jó, bár a végén fura volt, nem tudtam eldönteni hogy játssza a hülyét vagy nem :)
2013. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én se.. kár hogy vége van... :/ egyik kedvenc sorozatom:))
2013. máj. 21. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Buborék is jó, még a balesete előtt is próbálta védeni az embereket, azért szakított a barátnőjével és menekült el a piros mappával. Szerintem nem csak tetette hogy buborék van a fejében, inkább azt próbálta eljátszani a végén, hogy nincs, hogy megvédje a szeretteit. Szerintem is nagyon jó sorozat, az egyik kedvencem, de annyiféleképpen lehetne még folytatni, annyi elvarratlan szál maradt, nagyon sajnálom, hogy nem folytathatják.
2013. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!