Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjátok már a Star Wars...

Gordon Freeman kérdése:

Várjátok már a Star Wars 2015-ben mozikba kerülő hetedik epeiszodionját?

Figyelt kérdés
Nem Lukács rendezi, de egy nagyon jó direktort kerítettek a filmhez.
2013. máj. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom. De nem is azért, hogy jaj de jó, új Star Wars film, inkább arra vagyok kíváncsi, mit tud kihozni a Disney ebből a lehetőségből.
2013. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"inkább arra vagyok kíváncsi, mit tud kihozni a Disney ebből a lehetőségből."


Én is erre vagyok kíváncsi , amúgy túlságosan nem érdekel .

2013. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyekszem elfeledkezni róla, így meglepetésként fog érni, hogy jé, már a mozikban van, minthogy számoljam vissza a napokat.
2013. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hülyeség még csinálni...ez a rész épp elég, és így kerek, és így szeretjük. semmi értelme még hozzá csinálni, teljesen új történettel, új szereplőkkel...csak elrontja és minősíti az első -ot..
2013. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várom. Nem amolyan "Hű, de mennyire izgulok!" módon, hanem inkább egy "Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, vajon hogy oldják meg?" módon.
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem valahogy nem tud érdekelni... Mondhatnám kajakra lesz@rom... Majd ha kijön és látom megnézem és ha jó lesz amit kétlek akkor örülni fogok neki, de így legalább nem fogok csalódni egy kicsit sem ha elcseszik már pedig tuti el fogják...
2013. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!