Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak azok olvassák akik...

Csak azok olvassák akik olvasták a naruto manga 631. fejezetét! Szerintetek mit fog csinálni most sasuke?

Figyelt kérdés
Úgy értem biztos nem választják meg hokagénak és ő nem az a típus ai elfogadná főleg ha narutot választják. Talán beál az anbuba, de azt danzou írányította. Vagy lesz sensei és megállapodik egy családnál, mert ugye fel akarja ébreszteni a családját. El a faluból nem megy szerintem mert akkor nem tudja megvédeni. Bár a helyében én sem maradnék szivesen egy olyan faluban ahol utálnak. Hát peches egy helyzet. Kishi majd meg mondja!

2013. máj. 23. 15:00
 1/4 Nirata ***** válasza:
Szerintem tuti nem lesz hokage... ez már kicsit túlzás volt sasuke részéről
2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak azért mondta, hogy cukkolja Narutot. De szerintem ha Naruto lesz majd a hokage, akkor elfogja fogadni a helyzetet és megbékél vele, mert azért "jó barátok" :)) bár kitudja lehet hogy megint előjön a gonosz énje..
2013. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem majd ha legyőzik madarát utána lesz naruto vs sasuke a hokage címért...

Vagy megválasztanak 1 random személyt mert ha jól tudom sasuke és naru is genin szinten van xD

2013. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csak a rangjuk genin de legalább kage szinten vannak
2013. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!