Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyarok is tudnának olyan...

A magyarok is tudnának olyan filmet készíteni mint az amerikaiak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Nagyfiúk vasember superman vagy bármi ami világklasszis tud lenni (nem régiekre gondolok hogy akkor volt) csakhogy most is tudnának -e?
2013. máj. 25. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Bár olyan filmet nem lenne értelme, hisz azok a képregények az amerikai (USA) kultúrára épülnek.


De pl. egy filmet/sorozatot forgatni a Hunyadiakról, a szabadságharcról vagy más történelmi eseményről (ami ehhez a régióhoz kapcsolódik).

Vagy hasonló sorozatot, mint A híd. Egy kicsit barátságosabbá tenni a szlovák-magyar, magyar-román viszonyt. Ami ezekre a problémás helyzetekre koncentrál. Pl. a felvidékieknek nincsenek anyanyelvű tankönyveik, csak rendszerváltás előttiek. Erről Mo.-on elég kevesen tudnak és, hogy mi a helyzet máshol, én se éppen tudom.


Pl. a cseh Olthatatlan HBO-s minisorzat is jó lett.


A lényeg, valami értelmeset kéne kiagyalni, nem azt mondjuk, hogy b*sznak, isszák magukat hullarészegre a 20as tiniket játszó 30-40 évesek.

2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egész csak pénzkérdése, szerintem szakmailag alkalmasak rá.

Ha nem is szereted a régebbi magyar filmeket, az akkor is tény, hogy 1960-90 között a magyar filmművészet a világ élvonalába tartozott.

2013. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!