Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem csajos filmeket/s...

Dorottya00 kérdése:

Tudtok nekem csajos filmeket/sorozatokat mondani? De a sorozatok ehetnek krimik is!

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 14:27
 1/8 FannaL ***** válasza:

Vámpírnaplók, van benne szerelem, de nem is. És persze sulis. :)

Ja és a vámpír szó, ne Twilight-ot képzelj el, de ne is horrort. Csak ilyen lazább dolog. A történet sem unalmas, és folytatódik, tehát nincs az, hogy minden epizódban újabb rejtély következik. Én 13 éves koromban kezdtem el nézni.

Egy "baj" van vele: a 3. évadtól nem szinkronos. De ez annál is jobb, mert a magyar szinkronja pocsék volt. És a benne lévő pasik sem rosszak. ;) :))


Nem tudom ezek mennyire krimik de imádom őket gyilkolászós, nyomozgatós sorozatok: Profilozó(kedvenc), Havaii five O, A mentalista Castle, Gyilkos elmék, Hazudj ha tudsz, Született detektívek, Sherlock Holmes, Sherlock és Watson, dilis detektívek, Cobra 11. És nem egészen tinik.

2013. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kutya222 ***** válasza:
bájos törtetö,munkával talált pasi,a kihivás,buj buj szöke,kismamának áll a világ,egy boltkoros naploja,10 dolog amit utálok benned (ja meg a sorozat),édes kis malackám,los Angeles-i tündér mese,egy ujj tündér mese, hamupipöke története (nem mese),csajok montecarloban,az élet sója,én is marly,hajrácsajok összes rész,egy hisztérika feljedzése,bajos csajok,bajos csajok2,esti mesék,kellék feleség,50 elsö randi,jeck&jil,spangol,hotel transylvania,csak sexre kellesz,barátság extrákkal,mig a jackpot el nem választ,az utolso dal,lol,slidersz a sorozat,csillag kapu sorozat,V sorozat,izlések és pofonok,csere bere szerencse,csajok háburuja,neveletlen hercegnö,neveltlen hercegnö 2,doktor szöszi,doktor szöszi 2,doktorszészik,
2013. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kutya222 ***** válasza:
pletyka fészek
2013. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars , The Lying Game , Switched at Birth
2013. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! Sokat láttam már közülük de persze akadnak olyanok is (néhány) amiket még nem!!!
2013. máj. 27. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Tuti gimi(one tree hill)

90210

Csinos kis hazugsagok

2013. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kőgazdagok

kondom el van vetve

elcserélt lányok

jim szerint a világ

anubisz házának rejtélyei

haláli testcsere

bosszú álarca

búbájos boszorkák

szellemekkel suttogó

az ikrek malibuból

csacska angyal

álomgyári feleség

varázslók a waverly helyről

férfifaló

h2o egy vízcsepp elég

tui gimi

egy rém rendes család

így jártam anyátokkal

tru colling-az őrangyal

sabrina a tinédszer boszorkány

2013. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Már megint Malcolm

Nekem csajos de vicces és nagyon jó.

2016. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!