Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket tudnátok...

K.veronika199 kérdése:

Milyen filmeket tudnátok ajánlani egy barátnős estéhez?

Figyelt kérdés
Szeretnénk csajos estét tartani és ehhez szeretnénk valami jó kis filmet :)

2013. máj. 27. 13:22
 1/5 FannaL ***** válasza:

Séta a múltba. (Sírós, de nagyon jó, imádom.)

Egy boltkóros naplója, Holiday, Hipervándor, Házi buli

Bár nem tudom, hogy igazán milyen filmek lennének jó, sok film van. :D Vagy mit tudom én, vicces legyen és szerelmes, vagy kicsit szomorúbb?

2013. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

romantikus vígjátékokat! :)

a Koszorúslányok szerintem nagyon vicces:

[link]


a Tökéletes hang is nagyon jó, vidám, éneklős:

[link]


Könnyű nőcske

[link]


Eleven testek

[link]


Egy különc srác feljegyzései

[link]


Őrült, dilis, szerelem

[link]


A rosszak jobbak

[link]


Across the Universe - ez is éneklős, én nagyon szeretem

[link]


a Keith c. film inkább sírós, de ezt is ajánlom:

[link]


vagy vegyétek elő az örök klasszikus Dirty Dancinget, főleg, ha még nem láttátok! nekem tizedjére is ugyanúgy megdobogtatta a szívemet, mint először.:)

2013. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tippeket és a linkeket is :)
2013. máj. 27. 18:17
 4/5 Tina Styles ***** válasza:
Avalon gimi, Az utolsó dal, Vadócka, Egy boltkóros naplója, Csajok Monte Carlóban, Miről álmodik a lány?, LOL, Büszkeség és balítélet, Hajrá csajok 1-5, High school musical 1-3, Bajos csajok 1-2, New York-i bújócska, Los Angeles-i tündérmese, Egy modern tündérmese, Volt egyszer egy dal, Kölykök, Amerikai pite 1-8, Sakáltanya, Négyen egy gatyában 1-2, Narancsvidék, P.S. I love you, Mamma mia, Házinyuszi, A dögös és a dög, A deszka királyai, A klikk, Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?, Dirty dancing 1-2, Rocktábor 1-2, Hamupipőke történet, Randiztam egy sztárral, Amerikai hófehérke, Csáó, Lizzie!, Hannah Montana, Jéghercegnő, Már megint egy dilis amcsi film, Megint 17, Bájos törtető, Nagydumás kiscsajok, Párosban Párizsban, Párduclányok 1-3, Tinikadét, Tökéletes hang, Pomponsrácok, Ottalvós buli, Hajlakk, Valantin nap, Hoppon maradt playboy, Spinédzserek, Nem férek a bőrödbe!, Justin Bieber:Never say never, Hercegnő védelmi program, Piszkos szerelem, Modern hamupipőke, Stb...;))
2013. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csillagainkban a hiba! Legjobb film
2015. dec. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!