Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki-Mit tud a vampire knight...

Detty13 kérdése:

Ki-Mit tud a vampire knight 3. évadjárol?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat ez a kérdés mert hallottam olyat,hogy nem lesz de olyat is, hogy már elkészültek vele.A nevét és előzenéjét is hallottam, de mást nem tudok.Légyszi segítsetek!

#vampire-knight-3
2013. máj. 27. 16:23
 1/2 anonim válasza:
Hát most a manga megy és azt mondják ha befejezik folytatják :DD bár olyat is hallottam h már csinálja valaki és nyárra ÁLLÍTÓLAG kiadják/kirakják :/ bár sztem megint elhuzzák 2014-re kár....:/ pedig én is nagyon szeretném ha lenne 3.évad :) am elhiheted h nem lesz semmi mert én már annyiszor láttam h már az egészet el tudnám mesélni :DD meg én már olyan 8-9 éves óta nézem és már 13-at tölöm és semmi jele h lesz 3.évad:|
2013. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz 3. évad, de nem mostanában. A mangát csak nem rég fejezték be, és hát egy animét elkészíteni se egy percig tart.. Másrészt mivel Zero a "Vámpír Lovag" ezért nem hiszem, hogy ez lenne a vége, hiszen szinte tényleg az egész csak róla (és Yuukiról) szólt. A manga pedig túl tartalmas ahhoz, hogy ne adják ki. De gondolom ez még évek kérdése..:)
2013. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!