Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dexter 8. évad hamarosan...

Dexter 8. évad hamarosan kezdődik! Mi lesz, mit vártok, milyen befejezésnek örülnétek?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok,ami eszetekbe jut az új évaddal kapcsolatban, Debra, Dexter sorsa, hogyan alakulhat?

2013. máj. 27. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Valahol azt olvastam, hogy Dexter meghal. Persze lehet hogy csak pletyka.
2013. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az! Nem tudom elképzelni, hogy fiatalon meghalna, egy olyanra viszont kíváncsi lennék, ha megmutatnák mi lesz vele 20 év múlva, és akkor nem tartom kizártnak, hogy meghal.
2013. máj. 27. 22:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom, úristen!!! Szerintem elég durva lesz ez az évad! Ahogy az előzetesből láttuk, Debra elég keményen elkezd csúszni a lejtőn: pia, drog...

Egyébként szerintem is meg fog halni Dexter... aminek persze nem örülök... de elég valószínű egy ilyen befejezés....

2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is nagyon várom, Debra-ra kiváncsi leszek ezután.
2013. máj. 28. 14:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...


Debra igen, sajnos eléggé lecsúszik, drogozik, piál, stb... Ki tudja mi lesz vele is.


Dexter. Én szerintem megfog halni. Nagyon szomorú leszek, ha így fog történni, de szerintem így tudják csak lezárni a sorozatot. Hisz a sötét utasa folyamatosan vezérli és nem tudja megállítani. Hozzáteszem majdnem minden trailer arra hajazz, hogy tényleg befog következni a vég neki. Például az egyik rövid trailernek a legvégén egy folpack betekerve fekszik az asztalon. Illetve van egy másik trailer is, ahol egy képet éppen befejez, majd feltesz a falra, közben hátrajön a kamera és egy egész szoba tele képekkel a falon, rajtuk az áldozatokkal mutatja. A végén megfordul a feltett kép előtt, mosolyog egyet, pont úgy, hogy beleillik a feltett kép keretébe, aztán elsétál onnan és egy üres kép van ott, ami csupán véres. Jajj, meg ne halj Dexter Morgan!!! :(


Nem ide tartozó kérdés: Csak engem irritál ez a Quinn fickó? :D :D

2013. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha már mindenki az mondja , hogy meghal, akkor lehet így is lesz. :D Engem annyira nem irritál Quinn, de az tény, hogy többet is ki lehetne hozni a karakterből.
2013. máj. 28. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom a 8. évadot, imádom a Dextert!


Ha nem lesz happy end, akkor szerintem inkább haljon meg, minthogy börtönbe kerüljön. Stílusosabb befejezés lenne.

2013. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én most tavasszal kattantam rá a Dexterre, a tvben néztem a Lumenes részeket és nagyon megtetszett. Szóval most nézem az elejétől kezdve az összeset, sietek, mert szeretném nézni a 8-ik évadot én is, de így még nem akarom, hogy egy csomót nem láttam még.


Én valahol olvastam olyat, hogy pont Debra lesz az, aki lelövi Dextert. Nagyon azt sugallják, hogy meg fog halni Dexter, igazából ha nem hal meg, akkor is kellene valaminek történnie vele, hogy le lehessen zárni a sorozatot. Ha életben hagyják vagy nem derül fény az igazságra, akkor akármennyi évadot lehetne még csinálni. Szóval sajnos tuti, hogy valami rossz fog történni Dexterrel...

2013. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem meggyógyítja az az új pszichológus nő vagy ilyesmi, hülyeség?
2013. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem nem lehet őt ebből "meggyógyítani", túl idillikus lezárás lenne. Meg még mindig ott lenne a pakliban, hogy visszaesik-e, amiből lehetne újabb évad. Valami durvának kell történnie szerintem, hogy tényleg vége lehessen a sztorinak.
2013. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!