Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs benne a Breaking...

Kisé kérdése:

Miért nincs benne a Breaking Dawn part 2-ben az a rész ami a New moon ban van?

Figyelt kérdés
A New Moon ban van egy rész mikor Alice megmutatja Aro-nak a jövőt amiben Edward és Bella futnak az erdőben. És az miért nincs benne az utolsó részben?
2013. máj. 29. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem látod életük minden pillanatát, szóval akár még meg is történhetett pontosan az a jelenet. De ez szerintem csak egy benyomás volt, mármint, hogy boldogak. És mivel a történet szempontjából nincs sok jelentősége, nem lett volna sok értelme beletenni azt a jelenetet.
2013. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert a könyvben nincs. De biztos hogy akkoriban még nem volt elképzelésük arról, mármint a rendezőnek, hogy milyen lesz a 4. részben Bella. Amit a New Moonba láttál szerintem valami improvizált dolog volt.
2013. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja lehet. De ha Alice látta hogy ott futnak akkor Renesmee-t miért nem látta? És Alice látomásában Bellának már arany volt a szeme szóval az átváltozása után legalább 1 évvel volt az a látomása.
2013. máj. 31. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Alice nem latja Renesmee jovojet, emlekszel? Mert olyan, mint Jacob. De lehet, hogy azert nem latja, mert Renesmee jovoje osszefonodik a Jacob jovojevel, es ezert elmosodik. De a konyvben Alice sokat panaszkodik, amikor Bella terhes, hogy nem latja a baba jovojet
2013. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja tényleg! El is felejtettem! De ha Nessye miatt nem látja a jövőt akkor honnan tudta hogy jön a Volturi?

És amikor Renesmee még nem született meg akkor még nem fonódott össze a jövője Jacobbal mégse látta a jövőjét. Meg amikor elment Nauhel ért (nem tudom már, hogy hogy hívják)

Neki sem látta a jövőjét? Vagy hogy találta meg???

És Bella mikor össze pakolt Renesmének egy zsákba akkor miért azt írta egy lapra hogy Rio De janeiro? Miért akarta oda küldeni őket?

2013. jún. 4. 13:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Huha! Nagyon lebonyolitottad :D Jacobrol nem tudhatott, mert meg az imprinting nem tortent meg. De Renesmeerol nem is tudhatott, hiszen Bella hirtelen dontott arrol, hogy megtartja a gyermeket. Akkor meg Bella jovoje elmosodott, ezert bepanikolt, amikor Bella felhivta ot ( vagy Carlislet, mar nem tom). A jovo, tudod, sokat valtozik, a donteseink hatarozzak meg, es ez Bellanal volt igy. Azonban a Volturit azert latta Alice, mert:


1. A sajat fajtaja. Alice jobban latja a vampirokat, mert o is az.

2. Amugy is rajuk volt hangolodva, figyelte minden lepesuket.

3. Nem volt kozos a jovojuk. Vagyis a Volturi nem tudta pontosan, hogy mit jon megolni, ok a Cullen csaladot akartak kinyirni, es Renesmee csak egy ok volt ( de nem is tudtak hogy nez ki meg h Renesmee a neve.


Amugy meg Bella azert irta a lapra, hogy "Rio de Janeiro", mert oda akarta kuldeni Jacobot es Renesmeet abban az esetben, ha ok nem elik tul a Volturival vivott csatat.

Alice nem latta Nahuelt, csak gondolta, hogy biztos vannak meg Renesmeehez hasonlok, es elindult keresgelni. Mondta is a vegen ( a konyvben), hogy azert nem szolt Bellanak, mert nem is volt benne biztos, h talal Renesmeehez hasonlot.


Remelem, hogy mostmar tisztabb a dolog. :)

2013. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon, Nagyon Nagyon KÖSZIIIIIIIII!

Már tisztább De miért pont Rióba? ott könnyen megtalálják őket a volturik, nem? Mér nem pl Alaszkába vagy máshova?

Te am szereted a Twilightot? Én nagyon, és olvastam is csak má rég. És Alice hogy találta meg nauhelt? Az ko h gondolta hogy van renesmee hez hasonló de hogy tudta megtalálni abban a bazinagy világban?

ui: köszi hogy válaszolsz a kérdéseimre :)

2013. jún. 5. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Szivi :) Azert Rioba, mert ott mar jart ( gondolom ezert), es Demetri amugy sem ismeri a verfarkasokat ( es megint csak gondolom), ezert kuldte oda oket. Alice Nahuelt ugy talalta meg, szerintem, hogy elment ahoz a takaritonohoz, aki beszart amikor latta Bellat. Tudod, aki letolta Edwardot portugalul, es vegul csak annyit mondott "Morte". Az volt szerintem a kiindulopont, mert az a no ismeri ezeket a legendakat, es a kornyeken keresgeltek.


Amugy meg tenyleg szeretem a Twilightot, de csak a konyvet. Konnyu olvasmany, lekot. Foleg vizsgaidoszakban jol fog. Kb. 8x olvastam az egeszet, es mindig valami ujat fedeztem fel benne :) Es nem zavarnak a kerdeseid, szivesen valaszolok rajuk :D

2013. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Több kérdésem nincs már mindenre válaszoltál :)

am én is csak a könyvet(de még csak 4szer olvastam) szeretem mert a film szerintem egyáltalán nem mutatja meg "igazán" ami a könyvben van.és egy csomó részt kihagynak.

2013. jún. 6. 19:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan szineszyi alakitassal, mint amit Kristen Stewart mutatott, elegem lett az egesz szeriabol :D
2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!