Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy film és nem tudom a...

Csaajsziiiiii kérdése:

Van egy film és nem tudom a címet fiatal négerekről szol biztos vagyok benne hogy a Youtuben néztem de nem találom ott sem. Tudjatok hogy mi a címe?

Figyelt kérdés
nagyon szépen megkérlek segítsetek nekem ez a film nagyon fontos mert nagyon tetszett és elfelejtettem a címét.....Négerekről szól de vannak benne fehér emberek is és fiatalok még kb 16-20 év körüliek...egy iskolában van az eleje egy csomó néger fiú meg lány jár oda és van egy fehér lány akit baszogatnak folyton megverik őt és mikor vége az iskolának az a fehér lány éppen haza indul az apja vinné el haza kocsiba de egy néger fiú le támadja és megfenyegeti a fehér lányt hogy ha elmondja az apjának hogy meg verik őt akkor ki nyírja és a lány haza ment kocsival az apjával és az anyja is meg a bátyja is kérdezte a lánytól hogy mi a baja de nem válaszol és be megy a szobájába be rak egy zenét búcsú levelet ír és fel köti magát és a bátyja meg meg akarja ölni azt a néger csávót aki miatt egy rész öngyilkos lett de ez még csak nagyon az eleje de Youtubon láttam, abban biztos vagyok de nem találom a filmet....kérlek szépen segítsetek nagyon fontos

#elfelejtettem a film címét
2013. jún. 1. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Zűrős Kölykök / Kidulthood

ha te ugyanaz vagy aki már egyszer feltette ezt a kérdést, nem ártott volna megnézni, hogy jött-e rá válasz, mert ezt egyszer már megválaszoltam!!

2013. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mandingo kalandjai
2013. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!