Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Audrey Hepburn filmjeit...

Audrey Hepburn filmjeit szereted? Melyik a kedvenced és Miért?

Figyelt kérdés
leírnád még légyszíves hogy hány éves vagy?köszönööm
2009. okt. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

október 20-án leszek 12 :)

Audrey a KEDVENC szinésznőm az Álom luxuskivitelben és a Várj míg sötét lesz c. filmek a kedvenceim, bár még nem volt alkalmam mindet megnézni :-(

2009. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én személyes kedvencem a Hogyan kell egymilliót lopni, meg a My fair lady.

Hogy miért? Mostanában kezdtem rákattanni a régi filmekre, mert van valamilyen különleges hangulatuk.

A Hogyan kell... azért jó mert szétizgultam magam rajta, hogy sikerül e nekik a bűntény vagy nem, a my fair lady pedig olyan szép történet, jók a benne levő szereplők és a dalok/zenék.


Egyébként 37582514087374856575869796 éves vagyok... vicceltem.

Csak 18. :)))))

2009. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló, előre is boldog szülinapot!!! le is töltöttem a párizsi vakációt azt anyum is mondta, hogy jó a my fair lady-t láttam először és uu nagyon tetszett, imádom ezt a csajt:D köszi hogy irtatok kiváncsi leszek :) én 17/Lány:)puszi
2009. okt. 10. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

párizsi vakáció????

Olyan nincsen,csak Római vakáció


Az az egyik kedvenc filmem,és az Álom luxuskivitelben.

Azért mert rettentő jó színésznőnek tartom,nagyon jó a filmek hangulata.

Magávalragadó személysiég még a filmeken keresztül is.


18/L

2009. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Álom luxuskivitelben. És tényleg akkora nagy hangulata van. :) nagyon imádom.


16/l

2010. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!