Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer és tud ajánlani...

Valaki ismer és tud ajánlani a The Carrie diaries-hoz hasonló soozatot?

Figyelt kérdés
Igazán tetszenek az ilyen történetek. Tehát aki nem ismerné a sorozatot egy lányról szól a nyolcvanas években, aki valóa szeretné váltani az álmát New Yorkban. Tudom tucatszarnak tűnik, de egész jó maga a sorozat és a történések sem unalmasak. Valami hasonlót keresek, amíg ez szünetel. Minden kedves válaszolónak köszönöm :) (akinek pedig nem tetszik a sorozat, annak nem kell ide ezt leírnia!)

2013. jún. 1. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a Carrie naplóját! Talán ami ugyanolyan jó az az Így jártam anyátokkal, sex és new yorkot is kipróbálhatod lehet hogy tetszik, Jóbarátok Remélem tudtam segíteni! Amúgy ezeket online is megtudod nézni. És ha nem akarsz a Carrie naplójával várni nézd meg mozicsillagon ott fent van az egész első évad angolul és magyarul a 8. részig :)
2013. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten nézek minden sorozatot, mivel TV-t nem nézek, és álltalában nagyon szeretem eredeti nyelven, úgy jobban átjön! Köszönöm a tppeket, csak sajnos ezt a három sorozatot már megnéztem végig, vagyis az Így Jártam Anyátokkal utolsó évadára még várunk... ;)
2013. jún. 2. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A Carrie diaries a szex és new york előzmény története...amúgy én is imádom ezt a sorozatot..és nem szünetel hanem vége van....nem lesz több...gossip girl ,90210
2013. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végignéztem mindkettőt, de azért köszi ;)

és amúgy: [link]

2013. júl. 3. 15:09
 5/6 anonim válasza:
Gossip Girl, 90210, Pretty Little Liers, nem tudom, szerintem tetszene a Vámpírnapók is, Skins, egy kis vámpírosnak a True Blood. hírtelen ennyi jut eszembe ami hasonlít, max Merlin, vagy A Trónok Harca, de ezek nem tinisorozatok. Remélem segítettem:)
2013. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha ilyen naplószerűségeket,tinisorozatokat akarsz, én is ajánlom a Skins-t,a Kínost(Awkward),a My Mad Fat Diary-t,a Freaks and Geeks-t és a Faking It-et.:)
2014. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!