Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Átlagos horror film, olyan mint az összes többi tini horror.

Valamilyen csoport (itt kivételesen lehet, hogy nem gyerekek, hanem kicsit idősebbek) elmennek valami elhagyatott épületbe, ahol mindenki meghal.

A gyilkosuk egy nagydarab kopasz faszi akiről kiderül hogy az anyja iránti gyűlölet hajtja.

Emlékszem, hogy minden helyiségbe csengőket rak és azzal tudja kideríteni, hogy hol vannak az áldozatai.

Van valami kutyás jelenet is, ahol valakit fellógatnak és vérzik, a kóbor kutyák meg megeszik.

Őszintén szólva elég szar film, de régen láttam és elfelejtettem a címét, ami elég frusztráló így több napnyi gondolkodás után.



#film #horror #darabolós gyilkos
2013. jún. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt éld túl!
2013. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* Bocs, tévedtem. Az egy másik, csak 1 napon láttam a 2 filmet. Na majd ha eszembe jut...
2013. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az a címe : Menekülj

vagy angolul : See No Evil

:)

2013. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Így már végre aludhatok

2013. jún. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!